,,Rysowanie traumatyczne to coś, co w niewielkim stopniu jest systematycznie wykorzystywane w formie terapii''.
Siedzenie cały dzień przed komputerem to nie żaden spacer w parku, ale pewien naukowiec ustalił, dlaczego spotkania na Zoomie są tak męczące.
Chorwacki urząd pracy zatrudnia obecnie 162 853 bezrobotnych, a wiele zwolnień wynika z pandemii, którą wciąż przeżywamy w nadziei, że zakończy ona tak szybko jak to możliwe. W środku kryzysu ci, którzy chcą pracować mogą mieć co robić.
Dziecko z niepełnosprawnością często wymaga dodatkowej uwagi. Jak rodzic może dopilnować, by reszta dzieci nie czuła się pomijana?
„Jeśli spotkasz przypadkową osobę na ulicy jakiegoś chińskiego miasta, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jej nazwisko będzie brzmiało Wang, Li, Zhang, Liu lub Chen” tłumaczy nam Jessie Yeung, dziennikarka CNN w Hongkongu.
W sobotę 16 stycznia w stanie Oregon, mężczyzna który ukradł samochód szybko zdał sobie sprawę, że za nim, na tylnym siedzeniu, znajduje się mały chłopiec. Zawraca więc by oddać dziecko matce, której przy okazji wygłasza kazanie.
Do zdarzenia doszło dziś rano w miejscowości Jelcz-Laskowice (woj. dolnośląskie). Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że ojciec zastrzelił własnego syna.
Słońce wciąż wschodzi i zachodzi każdego dnia, ale moje życie zatrzymało się 4 sierpnia, 2020 o godzinie 18:08, kiedy straciłam Isaac'a.
Słońce wciąż wschodzi i zachodzi każdego dnia, ale moje życie zatrzymało się 4 sierpnia, 2020 o godzinie 18:08, kiedy straciłam Isaac'a.
Od 4 do 18 stycznia, czyli przez cały okres ferii zimowych, na kanale Reset Obywatelski będą pojawiać się wykłady i warsztaty z zakresu prawa i demokracji w szkole – zapowiedział współtwórca medium, Marcin Celiński.

Strony