Do zdarzenia doszło dziś rano w miejscowości Jelcz-Laskowice (woj. dolnośląskie). Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że ojciec zastrzelił własnego syna.
Słońce wciąż wschodzi i zachodzi każdego dnia, ale moje życie zatrzymało się 4 sierpnia, 2020 o godzinie 18:08, kiedy straciłam Isaac'a.
Słońce wciąż wschodzi i zachodzi każdego dnia, ale moje życie zatrzymało się 4 sierpnia, 2020 o godzinie 18:08, kiedy straciłam Isaac'a.
Od 4 do 18 stycznia, czyli przez cały okres ferii zimowych, na kanale Reset Obywatelski będą pojawiać się wykłady i warsztaty z zakresu prawa i demokracji w szkole – zapowiedział współtwórca medium, Marcin Celiński.
Wszystkie rosyjskie rodziny z dziećmi poniżej 7 roku życia otrzymają „prezydencki” prezent na Nowy Rok - po 5 tysięcy rubli na każde dziecko
Od jutra najmłodsi uczniowie i pierwszoklasiści będą mogli wrócić do swoich nauczycieli. Szkoła im. Christo Botewa w Mezdra wygląda ponuro, kiedy jest pusta - powiedział portier Valentin Yotov dla Nova TV
Norweskie tradycje bożonarodzeniowe
Wielu rodziców uważa, że lepiej jest jak najdłużej ukrywać prawdę o tożsamości dobrego, starego człowieka. Według psychologa dr Justin’a Coulson’a nie należy zbyt długo przeciągać momentu powiedzenia prawdy.
Dziewięcioletni chłopiec stał się najlepiej zarabiającym YouTuberem w 2020 roku. To już trzeci rok z rzędu. Wcześniej zarobił 30 milionów dolarów.
Wytwórnia Walta Disneya ogłosiła ekspansję serii na dużą skalę, “Marvel” i “Gwiezdne wojny” na platformie streamingowej Disney+ - podały światowe agencje.

Strony