Kobiety są niedostatecznie reprezentowane na najwyższych stanowiskach kierowniczych. Jednak, według jednego z badań, mają one lepsze umiejętności przywódcze niż mężczyźni. Jaki jest więc powód?
Prosta fryzura aktorki zapewnia więcej ciała i ruchu w ciągu kilku sekund.
Wśród gwiazd, które rozpowszechniają ten zapoczątkowany za sprawą pandemii trend, znajdują się Billie Eilish i Beyoncé.
Fakt, że przemysł modowy jest szkodliwy dla środowiska, to już żadna nowość. Choć marki fast fashion z pewnością muszą dokonać jakieś zmiany, my jako konsumenci także możemy dołożyć cegiełkę do zrównoważonego rozwoju.
Ballerina, A Ballerina's Tale, Ballet, Biały Kruk, Girl, Światła Rampy, Białe Noce
Chodzi tutaj o trampki na platformie, które w tym sezonie wyróżniają się dzięki swojej funkcjonalności i oryginalności.
Wszystko zaczęło się jako żart. Cassandra Madison (32 l.) i Julia Tinetti (31 l.), zaczęły mówić ludziom, że są siostrami tuż po tym jak poznały się w 2013 roku pracując w restauracji The Russian Lady w mieście New Haven w stanie Connecticut.
Sześć lat po tamtych wydarzeniach karykaturzystka, która wkrótce dołączy do dziennika „Libération ” opisuje burzę emocji z którymi wciąż musi walczyć. Tak powstało 350 stron szczerej terapii.
Sewilijska modelka zostanie matką po raz trzeci tego lata.
Twój sympatia ma prawdopodobnie fantastyczne cechy, lecz może być nieco narcystyczna, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy. Zrób listę kontrolną i dowiedz się, czy Twój partner jest narcyzem.

Strony