Takie doniesienia płyną z Turcji. Tamtejszy sąd właśnie skazał muzułmańskiego pisarza i twórcę groźnej sekty. Mężczyzna otrzymał ponad 1000 lat więzienia za przestępstwa seksualne.
Do zdarzenia doszło dziś rano w miejscowości Jelcz-Laskowice (woj. dolnośląskie). Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że ojciec zastrzelił własnego syna.
W kulturze mongolskiej na przestrzeni wielu tysiącleci koń odgrywał niezwykle ważną rolę i wciąż jest nieodłączną częścią codziennego życia mieszkańców tego obszaru.
Oficjalne potwierdzono związek aktorów grających razem w dramie "Awaryjne lądowanie miłości" (사랑의 불시착). "Jestem wdzięczna, że poznałam dobrą osobę" powiedziała Son Ye-jin. - Para Hallyu w centrum uwagi
Jeśli nie byłeś szczęśliwy w zeszłym roku, nie przegap dnia dzisiejszego. Według ekspertów, pierwsza niedziela w roku to najlepszy czas na zapoznanie się z kimś w internecie, podaje gazeta “Мирър”.
Jak wygląda życie rosyjskiego kierowcy ciężarówki – zapiski z trasy korespondenta „Nowej Gazety” przemierzającego w kabinie MAN uralskie górskie drogi
Norweskie tradycje bożonarodzeniowe
Tajemnice starożytnego Egiptu są ogromne, ale sekrety piękna do nich nie należą.
Najbardziej wszechstronny przewodnik prezentów świątecznych

Strony