Podłoga to tylko podłoga, prawda? Nie zawsze. Niektóre z nich postrzega się jako prawdziwe dzieła sztuki.
Zaprojektowane jako "budynek eksperymentalny", to mini-miasto na palach składające się z 337 mieszkań, wymyślone w Marsylii przez architekta Le Corbusiera, łamie kody tradycyjnej architektury i sprawia, że wspólne życie staje się rzeczywistością.
Od niezbędników feng shui po triki psychologiczne, “Vogue” sprawdza, jak przekształcić Twoje miejsce pracy w kreatywną oazę.
Drewno od dawna jest budulcem i surowcem używanym przez człowieka do wykonania użytecznych produktów m. in. sprzęty domowe, do prostych i złożonych konstrukcji oraz sztuki. Drewno było powszechnie źródłem ciepła i światła. Wykonywano z niego broń i p
Polaków zmęczyła brzydota. Marzą o domach jednorodzinnych, które będą ekonomiczne, estetyczne i przyjazne dla środowiska. Czas na umiarkowany optymizm. Błędy lekarza kryje ziemia, błędy kucharza – majonez, a błędy architekta – winobluszcz –
Kiedy dziecko zaczyna coraz swobodniej przemieszczać się po domu musimy znacznie uważniej obserwować jego poczynania. Chętniej sięga ono po wszystkie napotkane przedmioty, ale nie wszystkie z nich są dla niego bezpiecznie.