Chodzi tutaj o trampki na platformie, które w tym sezonie wyróżniają się dzięki swojej funkcjonalności i oryginalności.
Kilka pytań do... Alessandro Varisco.
Marka Chanel rezygnuje z naturalnych futer i skór z egzotycznych zwierząt. Francuski dom mody skłania się ku świadomej i etycznej modzie, tym bardziej że naturalne futra nie są już synonimem luksusu.
Sukienka o nazwie "diablica", choć bardzo elegancka, wydaje się dosyć skromna. Jej czerwień, określona, jako "szatańska", nie ma w sobie niczego piekielnego, ale być może 70 lat temu była bardziej krzykliwa.
Kampania Mohito na sezon wiosna lato 2016 z udziałem Ani Jagodzińskiej zaowocowała kolejną kolaboracją, tym razem na płaszczyźnie projektowej. W szczytnym celu pomocy dzieciom, modelka stworzyła linię 5 koszulek
Już jest! Długo wyczekiwana limitowana kolekcja BIZUU MER to focus na sezon wakacyjny i sprytna kontynuacja wiosenno-letniej linii regularnej. Zakochacie się w tych projektach!
Nowa kampania SI-MI z Joanną Horodyńską w roli głównej jest silnie osadzona w charakterystycznej dla marki estetyce.Trendsetterka i fashionistka, muza wielu polskich projektantów, kontrowersyjna postać na scenie polskiej mody,
Krótki przystanek w Londynie dobiegł końca. Sprawdzamy, co pokazały marki Burberry, Christopher Kane, Erdem, Peter Pilotto oraz Antonio Berardi!
Brytyjski tydzień mody za nami, wzrok branży zwraca się ku włoskiej stolicy mody.  Dziś trzeci dzień Milan Fashion Week, w dotychczasowym kalendarzu pokazali się już najwięksi.
Dyskretnie pojawił się w najmodniejszej lokalizacji Warszawy, wprowadził damską linię, bo wcześniej zajmował się wyłącznie modą męską i debiutuje nowym lookbookiem – Wojtek Haratyk to projektant, którego należy bacznie śledzić!