31 lipca, zgodnie z planem, powinien kontynuowany być nowy sezon NBA w Orlando. Jednakże testy na obecność koronawirusa, które zostały przeprowadzone, dają przygnębiające rezultaty.
Polscy widzowie poznali ją dzięki roli Teresy Jankowskiej-Szpunar w serialu „Samo życie”. Po odejściu z serialu aktorka na kilka lat zniknęła z show-biznesu. Po powrocie zachwyciła niesamowitą metamorfozą.
Elton John opowiedział o nieznanym szczególe z jego życia. Muzyk ujawnił, że w 2017 roku otarł się o śmierć. Wszystko z powodu infekcji, której nabawił się w Ameryce Południowej. Gwiazdor dodał też, że chorował na raka prostaty.
Kim jest nowa ukochana Piotra Adamczyka (47 l.)? O Karolinie Szymczak (27 l.) wiadomo coraz więcej. Jak czytamy w "Życiu na gorąco", ma za sobą debiut aktorski oraz... rozbieraną sesję w "Playboyu"!
Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) i Ewa O., która towarzyszyła Piotrowi Woźniakowi-Starakowi w ostatnich chwilach życia, zostały przesłuchane w prokuraturze. Tabloid zdradza szczegóły.
Kłopoty zdrowotne Pawła Królikowskiego (58 l.) zaczęły się już kilka lat temu. Aktor nie zdawał sobie jednak sprawy z tego, jak poważna jest sytuacja. Teraz walczy o to, by udało mu się w pełni odzyskać siły.
Choć popularność zdobyła dzięki występowi w adaptacji bestsellerowych powieści erotycznych "50 twarzy Greya", z roku na rok udowadnia, że nie wolno zaszufladkować jej w roli uległej filmowej kochanki.
Na jaw wyszły ustalenia śledczych, którzy usiłowali wyjaśnić, co stało się tragicznej nocy na łodzi Piotra Woźniaka-Staraka. Wiadomo też, jaki udział miała w tym tajemnicza Ewa!
Podczas podróży do Afryki, Archie, syn księżnej Meghan i księcia Harry'ego, miał swój debiut w wystąpieniu publicznym. Chłopiec został pokazany przez rodziców po raz pierwszy, nie licząc zdjęć sesyjnych z chrztu.
Około 100 tys. Polaków co roku żegna swoich bliskich, którzy odeszli nagle. To bardzo trudna sytuacja, po której ciężko się pozbierać. Jak uporać się z bólem?

Strony