Sporu czy “Seks w wielkim mieście” jest wśród najbardziej udanych nie ma. Jednak trudno powiedzieć to samo o obu filmach, ale wciąż były to dobre hity dla fanów.
Sporu czy “Seks w wielkim mieście” jest wśród najbardziej udanych nie ma. Jednak trudno powiedzieć to samo o obu filmach, ale wciąż były to dobre hity dla fanów.
Oficjalne potwierdzono związek aktorów grających razem w dramie "Awaryjne lądowanie miłości" (사랑의 불시착). "Jestem wdzięczna, że poznałam dobrą osobę" powiedziała Son Ye-jin. - Para Hallyu w centrum uwagi
Nie da się ukryć, iż wielu Polaków nie jest do końca przekonanych co do przyjęcia szczepionki na koronawirusa. W związku z tym zachęcać ludzi do szczepienia się będą gwiazdy, w tym Cezary Pazura, który zapowiedział udział w szczepionkowej kampanii.
Nie lada gratka czeka na koneserów alkoholu. Znany polski sportowiec, Tomasz Drwal, postanowił, że wypuści na rynek swój własny produkt. Co to będzie?
MIAMI - W środę piosenkarka i bizneswoman Gloria Estefan ogłosiła, że znaczną część listopada spędziła w izolacji po pozytywnym wyniku testu na COVID-19, kilka dni po zjedzeniu posiłku na świeżym powietrzu w restauracji na terenie Miami.
Przed dwudziestotrzyletnią Halimą Aden malowała się obiecująca kariera modelki. Mogliśmy ją już zobaczyć między innymi na okładkach brytyjskiego oraz arabskiego magazynu Vogue. Teraz jednak supermodelka decyduje się na porzucenie dotychczasowej...
Aktorka Ellen Page opublikowała we wtorek post na swoim Instagramie, który przerwał ciszę na temat transseksualizmu.
Według wcześniejszej doradczyni Trumpa- Omarosa Manigault Newman, Melania będzie musiała się pakować, jak tylko skończy się prezydentura jej męża.
Jednak co jest ważne, Louane sie trzyma. 12 września piosenkarka opublikowała zdjęcie tak inne od tych, które wstawia zazwyczaj. Zdanie, które napisała pod spodem, zmartwiło jej fanów.

Strony