Skuteczny naturalny antyseptyk i środek dezynfekujący, działający na bakterie, wirusy i grzyby. Mowa o olejku z drzewa herbacianego.
Często widujemy informację o nim na opakowaniach szamponów i odżywek. Ale czym dokładnie jest olejek arganowy.
Joga staje się coraz bardziej popularna na całym świecie. Czym dokładnie jest, skąd się wzięła i jakie są korzyści zdrowotne płynące z uprawiania jogi?
Emocje, jak zaraźliwe wirusy, przenoszą się między osobnikami w kilka tysięcznych sekundy. Pozytywne emocje mogą być prawdziwymi katalizatorami motywacji w firmie; ale jak wychwycić emocję toksyczną i, zwłaszcza, jak im zapobiegać w pracy?
Pisanie poprawia nastrój i zdrowie fizyczne. To również manifest i protest. Nowa moda włoska prosto z Genui. Kolorowe karteczki przylepione do lustra na ścianie jednej z kamienic w centrum miasta. Popularny punkt wymiany informacji i kontaków wśród
Upływ czasu nieubłaganie prowadzi do starości i śmierci. Chociaż ludzkość ciągle jeszcze nie potrafi spowolnić procesu starzenia, nowe badanie (które zszokowało nawet badaczy przeprowadzających eksperyment) pokazało, że to się może zmienić.
Olej z czarnuszki jest pełen nasyconych kwasów tłuszczowych. Zwiększa odporność, ma działanie przeciwzapalne, a także przeciwalergiczne.
Śliwki są bogate w minerały i są doskonałym źródłem potasu. Są również bogate w przeciwutleniacze, chroniące organizm przed szkodliwymi dla komórek wolnymi rodnikami. Śliwki mają również niską kaloryczność i dlatego nie zwiększają poziomu cukru we kr
Ostatnie badanie, w którym wykorzystano dane z National Survey on Drug Drug and Health, sugeruje, że osoby, które rzuciły palenie, mogą rozwinąć depresję lub nabrać innego nawyku.
Lekarze zwracają uwagę na trudną sytuację 19-latka z Bristolu, aby ostrzec innych przed ukrytym niebezpieczeństwem złego odżywiania.

Strony