Czas między końcem i początkiem roku jest dobrą okazją do reorganizacji miejsca pracy - i pozbycia się gratów.
Czytelniczka portalu Amelias „Snålis” ma bardzo skąpe miesiączki i obawia się, że mogą one wpłynąć na jej płodność. Tym tematem zajmie się ginekolog.
Mamy propozycję dla tych, którzy planują duże zmiany w 2021 roku: uczyń je małymi doradza “The Wall Street Journal”. Takie podejście byłby wyjątkowo dobre w przyszłym roku, ponieważ wielu ludzi miało problemy finansowe w 2020 roku.
Czy jest coś, co można zmienić w diecie, aby czuć się lepiej porankami? Jestem niewiarygodnie zmęczona porankami, a wieczorami wcale nie jest lepiej.
Słodka herbata, marokańskie kafelki, szwedzkie święta – czy to nie doskonałe połączenie? Taka jest właśnie opinia producenta grzanego wina Blossa, które właśnie prezentuje swoją butelkę zaprojektowaną w stylu vintage, inspirowaną Marrakeszem.
Dobrze jest wiedzieć, że wysuszony bochenek chleba nie jest stracony, tym bardziej, że przed nami więcej dni świątecznych, ponieważ wtedy często kupujemy za dużo wszystkiego, także chleba
Brak płynów również ma znaczenie. Istnieje niezliczona ilość poradników, jak schudnąć, co utrudnia wybór odpowiedniego dla siebie. Jednak zanim zaczniesz się odchudzać, bardzo ważne jest zastanowienie, czy w ogóle powinieneś to robić, a jeśli...
Jeśli jest ktoś, kto jest mistrzem w długowieczności, to są to Japończycy. A jedna z ich tajemnic długiego życia kryje się prawdopodobnie w codziennym piciu trzech do czterech szklanek wody o temperaturze pokojowej, o poranku na pusty żołądek.
Kawa zmniejsza negatywne skutki diety bogatej w niezdrowe tłuszcze. To może być dobra wiadomość dla osób nie wyobrażających sobie życia bez kawy.
Aby dać szansę szpitalom skonfrontować się z COVID-19, tak jak my wszyscy, jesteście w tej samej sytuacji, czyli w domowej kwarantannie. Jednak w przeciwieństwie do tłumaczy nie jesteście przyzwyczajeni do siedzenia całymi dniami nos w komputerze, ta

Strony