Susanna Griso na żywo wyśmiała jedno z pytań Fran Rivera skierowane do Luisa Moyi.
Psycholog biznesu Uwe Kanning mówi, że na początku XXI wieku branża była o wiele bardziej jednorodna. „Tematycznie chodziło głównie o to, żeby odnieść sukces ekonomiczny, zgodnie z hasłem: każdy może zostać milionerem.
Książę Sussex nakreślił podobieństwa między traktowaniem swojej matki i żony w zwiastunach długo oczekiwanego programu telewizyjnego Oprah Winfrey.
Rozmawiałam z Adamem, który twierdzi, że wszystko, co posiada, z łatwością zmieści się do sławnego białego regału z Ikei. Adam posiada dwie pary dżinsów i T-shirty jedynie w trzech kolorach.
Czy z powodu pracy z domu przeżywamy zmianę kulturową? Czy era odprężającej przerwy na kawę i papierosa bezpowrotnie minęły? Na te i inne pytania o nowy świat pracy odpowiada w rozmowie z „Wiener Zeitung” socjolożka ekonomii Ruth Simsa.
W niedzielę zakończył się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ogromny datek na rzecz tej charytatywnej organizacji przekazała dziennikarka Kinga Rusin.
Minęło ponad pięćdziesiąt lat od momentu, kiedy morderca, tak zwany Zodiak, pierwszy raz zaczął terroryzować ulice północnej Kalifornii, łamacze kodów odgadli szyfr, składający się z 340 znaków, który został wysłany do redakcji gazety “Kronika San Fr
„(…) Okaleczanie ciała daję ulgę, nie pozwala usnąć bezszelestnie, jest ciągłością istnienia, gdy zabraknie miłości, która może być wszystkim. A gdy jej nie ma, nie ma nas (…)”. - B. Rosiek „Skazana” 
– Każdy, kto słyszy taką diagnozę reaguje podobnie. Najpierw pojawia się strach o życie, później obawa o śpiewanie. To był bardzo trudny czas, ale mam dwójkę cudownych dzieci, dla których zawsze będę silna – wspomina okres choroby Anna Wyszkoni.
W szafie ma dwa garnitury, na ręku tani zegarek. Jeździ starym autem i mieszka w kawalerce na Pradze. Eryk Lubos do życia nie potrzebuje wiele. Popracować na planie, pójść z córką na ślizgawkę, narąbać drewna, zjeść z ukochaną zupę.

Strony