Miej dużo na… głowie

Modne może stać się w zasadzie wszystko. Idealnym połączeniem jest, gdy coś okazuje się tak samo zdobne, jak i praktyczne. Tak jest i tym razem. W sezonie wiosna/lato 2019 prawdziwym hitem okazały się… ozdoby do włosów. Spinki, chustki, kapelusze… na głowie ma się po prostu dziać. Takie trendy szczególnie zasługują na naszą uwagę i to nie bez powodu – odgarniają kosmyki z oczu, chronią przed promieniami słonecznymi, oraz ukrywają nieprzewidziany nieład we fryzurze.

Każda z kobiet znajdzie odpowiedni dla siebie powód, aby opróżnić portfel. Różnego rodzaju akcesoria znajdziemy obecnie w każdym sklepie sieciowym. Wybór jest na tyle duży, że warto przejść całą galerię w poszukiwaniu ideału. Przez kilka sezonów sytuacja wyglądała podobnie wobec ozdób na szyję. Tak zwane „chockery”, naszyjniki w kształcie monet, czy też te, zakładane po kilka sztuk opanowały witryny.

Jak to się dzieje w świecie mody, trend ten zapoczątkowały wielkie domy mody. To właśnie projektanci inspirują ludzi zafascynowanych tematem na całym świecie, niejednokrotnie przekraczając granice prawdziwego szaleństwa. Jak widać, moda wybaczy wszystko. 

Autor: 
Izabela Szkatuła

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
12 + 3 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.