Pięć rzeczy, które podniecają facetów w sypialni

​Z całą pewnością każdy z mężczyzn ma coś, co wyróżnia go jako kochanka - swoje zwyczaje, swoje preferencje. Jeśli jednak chcesz zaimponować mu w sypialni i zastanawiasz się, co mogłoby zrobić na nim wrażenie, mamy dla ciebie małą podpowiedź. Z dużym prawdopodobieństwem twojego faceta podnieca któraś z wymienionych rzeczy. Ewentualnie każda z tej listy.

 

Pewność siebie

Mężczyźni kochają kobiety, które kochają seks! Takie, które wiedzą, co sprawia im przyjemność i umieją powiedzieć (albo pokazać) to partnerowi. Podnieca ich pewność siebie, która sprawia, że partnerka umie cieszyć się seksem, dawać i przyjmować przyjemność. To dla faceta najlepsze potwierdzenie jego starań.

Pewność siebie to nie to samo co wulgarna śmiałość i sztuczne wyuzdanie. I nie chodzi tu też wcale o przekonanie, że masz doskonałe ciało supermodelki albo jesteś seksualną mistrzynią świata. Chodzi o poczucie, że lubisz siebie, lubisz jego i cieszysz się z waszej bliskości. Faceci potrafią wyczuć takie rzeczy.

 

Okazywanie zadowolenia

Jeśli twój facet angażuje się w seks, stara się, by obojgu wam było ze sobą dobrze. Jeżeli więc jest ci dobrze, daj temu wyraz! Wszelkiego rodzaju jęki, mruczenia i słowa zachwytu są dla mężczyzn niesamowicie podniecające, a przede wszystkim dają im znak, że dobrze robią, to co robią.

Czy to znaczy, że masz odgrywać dzikie jęki rodem z filmu porno? Nie, zupełnie nie o to chodzi. Bądź sobą i reaguj tak, jak masz na to ochotę. Ale bierność i milczenie rzadko idą w parze z udanym seksem.

Zabrzmi banalnie, ale taka jest prawda: faceci lubią sobie popatrzeć. Skoro więc sprawia im to taką frajdę, daj mu napatrzeć się na siebie do woli. Nie wstydź się, nie chowaj się w piżamach i warstwach pościeli, nie upieraj się przy absolutnej ciemności. Podobasz mu się taka, jaka jesteś, wykorzystaj to!  

 

Różnorodność

Co jest największym wrogiem udanego seksu? Po pierwsze, rutyna. Po drugie, nuda. Nawet jeśli wasza bliskość jest całkiem udana, nie rezygnuj z nowości i poszukiwań. Próbuj tego, z czym przychodzi do ciebie partner, ale sama też wprowadzaj do waszej sypialni rzeczy nieznane i ciekawe. I nie chodzi tu o to, byś co tydzień zaskakiwała go wymyślną pozycją wymagającą cyrkowej sprawności. Szukajcie nowych miejsc, nowych pór, nowych sposobów. Rób to, co jest zgodne z tobą, ale nie bądź nudziarą!

 

Inicjatywa i śmiałość

Przekonanie mówiące o tym, że porządne dziewczyny nie inicjują seksu, ma się dobrze, choć to bzdurny i bardzo szkodliwy stereotyp. Oczywiście zdobywanie nowej kobiety i roztaczanie przed nią swoich damsko-męskich talentów to świetny początek związku, ale układ, w którym zawsze to on proponuje, a ty ewentualnie (no niech już będzie...) zgadzasz się na tę propozycję, nie ma szans potrwać zbyt długo. Faceci uwielbiają być uwodzeni i podrywani! I kochają kobiety, które nie wstydzą się pokazać, że mają na nich ochotę.

 

Bierzcie i korzystajcie! A może dodacie do naszej listy coś od siebie?

Autor: 
------------------------
Źródło: 

Interia

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.