Najczęściej Komentowane

Zielona kawa. Odchudzający kwas chlorogenowy w zielonej kawie (127008)
Ekstrakt z zielonej kawy ponoć pomaga w odchudzaniu. Czy dzieje się tak z powodu działania kwasu chlorogenowego zawartego w zielonych ziarnach? Badania potwierdzają działanie suplementu diety, mimo że wciąż nie wiadomo, czy efekt jest trwały.
Maja Popielarska radzi - liście z trawnika grabić, a z rabat nie (334)
Sezon na syzyfowe prace, czyli jesienne grabienie liści w pełni. Jak przekonuje Maja Popielarska, liście z trawnika należy grabić, by się nie zniszczył i by zapobiec chorobom grzybowym. - Liście na rabatach trzeba zostawić - dodaje Popielarska.
CZYSTEK (zioło) - prawdziwe WŁAŚCIWOŚCI ZDROWOTNE czystka (217)
Czystek (Cistus) to zioło, któremu są przypisywane wyjątkowe właściwości lecznicze. W internecie można znaleźć informacje, że czystek - a konkretnie herbata z czystka, której podstawę stanowi ziele tej rośliny
DAKOTA JOHNSON: SEKSAPIL NA ZŁOTE MALINY (7)
Choć popularność zdobyła dzięki występowi w adaptacji bestsellerowych powieści erotycznych "50 twarzy Greya", z roku na rok udowadnia, że nie wolno zaszufladkować jej w roli uległej filmowej kochanki.
Jestem kobietą, która czasem pisze wiersze – wywiad z poetką, Marią Kogut (6)
Wywiad przeprowadziła Marianna Ruks Dla niektórych ludzi, kto wie, czy nie dla większości z nich, artysta jest dziwnym tworem; jakąś niezrozumiałą hybrydą; błądzącym w chmurach marzycielem, który nie ma kontaktu z rzeczywistością.
Żonaty mężczyzna i... ja. Dlaczego mężczyźni zdradzają? (4)
Dochodzi do nich regularnie, ale nie mówi się o tym głośno, ponieważ jest to temat taboo. Romanse z żonatymi mężczyznami są z założenia bardzo ryzykowne. Być może to właśnie element ryzyka jest tym, co najbardziej pociąga ludzi romansujących ze sobą.
Domowe porządki bez chemii (4)
Często nawet nie wiemy, że pod ręką mamy środki czystości, które poradzą sobie z brudem, tłuszczem, plamami... Są tanie, proste do zrobienia i skuteczne.
„One Love...” (3)
One Love – Przyrodę trzeba kochać i szanować. Recykling – eko tkaniny - to jeden z głównych trendów mody XXI wieku.
Najlepszą pizzę w Europie zjemy w Londynie (3)
Według klasyfikacji 50 Top Pizza, poza Włochami, dla których tworzony jest osobny ranking, najlepszą pizzę zjemy w 50 Kalò, na Trafalgar Square, w Londynie.
Popcorn. Czy jest zdrowy i czy w ogóle należy go jeść? (3)
Mało jest takich, którzy oglądając ulubiony film nie jedzą prażonej kukurydzy. A gdy idziemy do kina, zanim rozpocznie się film, zjadamy połowę wielkiej torby popcornu.
ADHD bez tajemnic (3)
ADHD z języka angielskiego oznacza „Attention Deficit Hyperactivity Disorder”, czyli "zespół nadpobudliwości psychoruchowej z zaburzeniami koncentracji uwagi".
Natalie Hanczewski i Thibaut Saguet, para, która chce uczynić design dostępnym dla każdego (2)
Uruchamiając swoją własną markę, NV Gallery, para postawiła sobie za cel uczynienie dekorowania wnętrz bardziej dostępnym, nie tracąc przy tym na jakości.
Instalacje w ogrodzie - woda i prąd (2)
Woda i prąd to połączenie śmiercionośne. O ile w domu są one odizolowane i bezpieczne, o tyle w ogrodzie często dochodzi do sytuacji, w których te dwa elementy są naprawdę blisko siebie.
Aplikacje randkowe- jak poznać miłość przez aplikację? (1)
Od kilku lat nie mówi się o niczym innym niż o aplikacjach randkowych. Jaką wartość mają w porównaniu do stron poświęconych flirtom wirtualnym? Jak się zarejestrować? Czy są darmowe? Mały przewodnik po tych urządzeniach.
Światowy Dzień Karmienia Piersią - wskazówki dla mam (1)
1 sierpnia przypada Światowy Dzień Karmienia Piersią. Z tej okazji warto pamiętać, że kobiece mleko jest najlepszym pokarmem dla małych pociech. Matki nie muszą siedzieć w domach. Zdarzają się przecież nagłe wyjazdy, potrzeba wyjścia do pracy
”Złote ręce” (1)
Stylista, który umie ubierać kobiety z prostotą, gracją i naturalną powagą, 11 lipca obchodził swoje 85 urodziny. Wykreowanie i stworzenie nowego kobiecego wizerunku, z dala od stereotypów, zdobyło zachwyt całego świata, ktokolwiek przymierzył po raz
Czosnek – codzienne spożywanie może przynieść wiele korzyści! Zobacz, jakie ma właściwości. (1)
Czosnek to lider roślin o wielu korzystnych substancjach dla zdrowia. Wiele lat temu naukowcy potwierdzili jego właściwości bakteriobójcze, obniżające ciśnienie, a także wspierające zwalczanie infekcji.
Halo! Mówi się! (1)
NIEMOWLĘTA MAJĄ NIEZWYKŁY – I ULOTNY – DAR: zdolność do szybkiego opanowania języka. Sześciomiesięczne dziecko może zarówno nauczyć się rozróżniania dźwięków typowych dla ojczystej mowy, jak i przyswoić charakterystyczne akustyczne cechy głosek
5 trików na złagodzenie stresu (0)
Stres to element na stałe wpisany we współczesnym świecie, codziennie doświadczamy go mniej lub bardziej, a jego źródła są różnorodne. Warto więc poznać kilka skutecznych trików walki z wyniszczającym nas stresem.
Co mówi o Tobie rodzaj kawy, którą wybierasz? (0)
Wybór danego rodzaju kawy określa gusta smakowe, jednak poprzez upodobania i preferencje smakoszy tego napoju określić można też osobowość kawoszy.

Strony