Najczęściej Komentowane

Zielona kawa. Odchudzający kwas chlorogenowy w zielonej kawie (95166)
Ekstrakt z zielonej kawy ponoć pomaga w odchudzaniu. Czy dzieje się tak z powodu działania kwasu chlorogenowego zawartego w zielonych ziarnach? Badania potwierdzają działanie suplementu diety, mimo że wciąż nie wiadomo, czy efekt jest trwały.
CZYSTEK (zioło) - prawdziwe WŁAŚCIWOŚCI ZDROWOTNE czystka (213)
Czystek (Cistus) to zioło, któremu są przypisywane wyjątkowe właściwości lecznicze. W internecie można znaleźć informacje, że czystek - a konkretnie herbata z czystka, której podstawę stanowi ziele tej rośliny
Maja Popielarska radzi - liście z trawnika grabić, a z rabat nie (73)
Sezon na syzyfowe prace, czyli jesienne grabienie liści w pełni. Jak przekonuje Maja Popielarska, liście z trawnika należy grabić, by się nie zniszczył i by zapobiec chorobom grzybowym. - Liście na rabatach trzeba zostawić - dodaje Popielarska.
DAKOTA JOHNSON: SEKSAPIL NA ZŁOTE MALINY (7)
Choć popularność zdobyła dzięki występowi w adaptacji bestsellerowych powieści erotycznych "50 twarzy Greya", z roku na rok udowadnia, że nie wolno zaszufladkować jej w roli uległej filmowej kochanki.
Domowe porządki bez chemii (4)
Często nawet nie wiemy, że pod ręką mamy środki czystości, które poradzą sobie z brudem, tłuszczem, plamami... Są tanie, proste do zrobienia i skuteczne.
„One Love...” (3)
One Love – Przyrodę trzeba kochać i szanować. Recykling – eko tkaniny - to jeden z głównych trendów mody XXI wieku.
Najlepszą pizzę w Europie zjemy w Londynie (3)
Według klasyfikacji 50 Top Pizza, poza Włochami, dla których tworzony jest osobny ranking, najlepszą pizzę zjemy w 50 Kalò, na Trafalgar Square, w Londynie.
Popcorn. Czy jest zdrowy i czy w ogóle należy go jeść? (3)
Mało jest takich, którzy oglądając ulubiony film nie jedzą prażonej kukurydzy. A gdy idziemy do kina, zanim rozpocznie się film, zjadamy połowę wielkiej torby popcornu.
Jestem kobietą, która czasem pisze wiersze – wywiad z poetką, Marią Kogut (3)
Wywiad przeprowadziła Marianna Ruks Dla niektórych ludzi, kto wie, czy nie dla większości z nich, artysta jest dziwnym tworem; jakąś niezrozumiałą hybrydą; błądzącym w chmurach marzycielem, który nie ma kontaktu z rzeczywistością.
Żonaty mężczyzna i... ja. Dlaczego mężczyźni zdradzają? (2)
Dochodzi do nich regularnie, ale nie mówi się o tym głośno, ponieważ jest to temat taboo. Romanse z żonatymi mężczyznami są z założenia bardzo ryzykowne. Być może to właśnie element ryzyka jest tym, co najbardziej pociąga ludzi romansujących ze sobą.
Instalacje w ogrodzie - woda i prąd (2)
Woda i prąd to połączenie śmiercionośne. O ile w domu są one odizolowane i bezpieczne, o tyle w ogrodzie często dochodzi do sytuacji, w których te dwa elementy są naprawdę blisko siebie.
Światowy Dzień Karmienia Piersią - wskazówki dla mam (1)
1 sierpnia przypada Światowy Dzień Karmienia Piersią. Z tej okazji warto pamiętać, że kobiece mleko jest najlepszym pokarmem dla małych pociech. Matki nie muszą siedzieć w domach. Zdarzają się przecież nagłe wyjazdy, potrzeba wyjścia do pracy
”Złote ręce” (1)
Stylista, który umie ubierać kobiety z prostotą, gracją i naturalną powagą, 11 lipca obchodził swoje 85 urodziny. Wykreowanie i stworzenie nowego kobiecego wizerunku, z dala od stereotypów, zdobyło zachwyt całego świata, ktokolwiek przymierzył po raz
Czosnek – codzienne spożywanie może przynieść wiele korzyści! Zobacz, jakie ma właściwości. (1)
Czosnek to lider roślin o wielu korzystnych substancjach dla zdrowia. Wiele lat temu naukowcy potwierdzili jego właściwości bakteriobójcze, obniżające ciśnienie, a także wspierające zwalczanie infekcji.
ADHD bez tajemnic (1)
ADHD z języka angielskiego oznacza „Attention Deficit Hyperactivity Disorder”, czyli "zespół nadpobudliwości psychoruchowej z zaburzeniami koncentracji uwagi".
Halo! Mówi się! (1)
NIEMOWLĘTA MAJĄ NIEZWYKŁY – I ULOTNY – DAR: zdolność do szybkiego opanowania języka. Sześciomiesięczne dziecko może zarówno nauczyć się rozróżniania dźwięków typowych dla ojczystej mowy, jak i przyswoić charakterystyczne akustyczne cechy głosek
Jesteśmy coraz bardziej bombardowani rożnymi wyborami i jest to stresujące (0)
Spróbuj tylko zalogować się do Netflixa i zobaczysz prawie 6 000 różnych pozycji do wyboru. Stwórz konto na Tinderze, a będziesz miał szansę poznać ponad 4 miliony innych aktywnych użytkowników. Wpisz hasło „szczoteczka” na Allegro i otrzymasz ponad
Ziemia bez śmieci. Co możemy zrobić dla ekologii już teraz. (0)
Ekologia. Myślę, że można o tym mówić wiecznie. Przeanalizujmy kolejność, dlaczego cały świat cierpi z powodu stosu śmieci i jak możemy zaoszczędzić trochę tej sytuacji.
Problem w NBA: 16 z 302 zawodników zakażonych koronawirusem (0)
31 lipca, zgodnie z planem, powinien kontynuowany być nowy sezon NBA w Orlando. Jednakże testy na obecność koronawirusa, które zostały przeprowadzone, dają przygnębiające rezultaty.
4 pomysły na wakacyjne smoothie (0)
Smak lata w 5 sekund. Mats Paulsen daje nam przepis na smoothie z malin, mango, jagód albo cytryny z limonką.

Strony