Najczęściej Komentowane

Zielona kawa. Odchudzający kwas chlorogenowy w zielonej kawie (12831)
Ekstrakt z zielonej kawy ponoć pomaga w odchudzaniu. Czy dzieje się tak z powodu działania kwasu chlorogenowego zawartego w zielonych ziarnach? Badania potwierdzają działanie suplementu diety, mimo że wciąż nie wiadomo, czy efekt jest trwały.
Maja Popielarska radzi - liście z trawnika grabić, a z rabat nie (43)
Sezon na syzyfowe prace, czyli jesienne grabienie liści w pełni. Jak przekonuje Maja Popielarska, liście z trawnika należy grabić, by się nie zniszczył i by zapobiec chorobom grzybowym. - Liście na rabatach trzeba zostawić - dodaje Popielarska.
„One Love...” (3)
One Love – Przyrodę trzeba kochać i szanować. Recykling – eko tkaniny - to jeden z głównych trendów mody XXI wieku.
Najlepszą pizzę w Europie zjemy w Londynie (3)
Według klasyfikacji 50 Top Pizza, poza Włochami, dla których tworzony jest osobny ranking, najlepszą pizzę zjemy w 50 Kalò, na Trafalgar Square, w Londynie.
CZYSTEK (zioło) - prawdziwe WŁAŚCIWOŚCI ZDROWOTNE czystka (2)
Czystek (Cistus) to zioło, któremu są przypisywane wyjątkowe właściwości lecznicze. W internecie można znaleźć informacje, że czystek - a konkretnie herbata z czystka, której podstawę stanowi ziele tej rośliny
Instalacje w ogrodzie - woda i prąd (2)
Woda i prąd to połączenie śmiercionośne. O ile w domu są one odizolowane i bezpieczne, o tyle w ogrodzie często dochodzi do sytuacji, w których te dwa elementy są naprawdę blisko siebie.
Światowy Dzień Karmienia Piersią - wskazówki dla mam (1)
1 sierpnia przypada Światowy Dzień Karmienia Piersią. Z tej okazji warto pamiętać, że kobiece mleko jest najlepszym pokarmem dla małych pociech. Matki nie muszą siedzieć w domach. Zdarzają się przecież nagłe wyjazdy, potrzeba wyjścia do pracy
”Złote ręce” (1)
Stylista, który umie ubierać kobiety z prostotą, gracją i naturalną powagą, 11 lipca obchodził swoje 85 urodziny. Wykreowanie i stworzenie nowego kobiecego wizerunku, z dala od stereotypów, zdobyło zachwyt całego świata, ktokolwiek przymierzył po raz
Popcorn. Czy jest zdrowy i czy w ogóle należy go jeść? (1)
Mało jest takich, którzy oglądając ulubiony film nie jedzą prażonej kukurydzy. A gdy idziemy do kina, zanim rozpocznie się film, zjadamy połowę wielkiej torby popcornu.
Czosnek – codzienne spożywanie może przynieść wiele korzyści! Zobacz, jakie ma właściwości. (1)
Czosnek to lider roślin o wielu korzystnych substancjach dla zdrowia. Wiele lat temu naukowcy potwierdzili jego właściwości bakteriobójcze, obniżające ciśnienie, a także wspierające zwalczanie infekcji.
Udane i nie udane związki i relacje. (0)
Wiele osób dziwi się dlaczego ich małżeństwo nie wypala. Żenią się, a po roku, dwóch rozwód. Wtedy zastanawiają się po czyjej stronie leży wina. Jedno oskarża drugie o zły charakter, brak uczuć albo złą wolę. Sprawa trafia do sądu i tam toczy się
Najlepsze chleby świata (0)
Czym jest chleb ? Zakładam, że nie musicie się zbytnio zastanawiać, żeby odpowiedzieć na to pytanie. To, czym się zajadacie, zwykłym chlebem, chlebem kukurydzianym czy też tortilą wiele mówi o tym, skąd pochodzicie. Ale, o ile łatwo jest wyobrazić
Czy produkty typu „light” tuczą? (0)
Spożywanie przetworzonej żywności z niską zawartością tłuszczu od dawna budzi wiele zastrzeżeń, gdyż najczęściej zawiera ona duże ilości cukru lub słodzika. Kaloria kalorii nierówna - zdaniem ekspertów spożywanie tłuszczy i białek pomaga
Wypożyczalnia ostatnich krzyków mody Made in Italy. (0)
Kilka pytań do... Alessandro Varisco.
Pięć zmian w diecie, które pomogą chronić Twoje serce (0)
Zgodnie z najnowszymi badaniami opublikowanymi przez brytyjską fundację ds. żywienia (British Nutrition Foundation), niezależnie od wieku, wystarczy wprowadzić jedynie pięć zmian do codziennej diety, by uchronić się przed zawałem i chorobami serca.
Monika Krzywkowska walczyła z rakiem. Aktorka opowiedziała o swoim dramacie (0)
Polscy widzowie poznali ją dzięki roli Teresy Jankowskiej-Szpunar w serialu „Samo życie”. Po odejściu z serialu aktorka na kilka lat zniknęła z show-biznesu. Po powrocie zachwyciła niesamowitą metamorfozą.
Naturalny antyseptyk (0)
Skuteczny naturalny antyseptyk i środek dezynfekujący, działający na bakterie, wirusy i grzyby. Mowa o olejku z drzewa herbacianego.
Płynne złoto (0)
Często widujemy informację o nim na opakowaniach szamponów i odżywek. Ale czym dokładnie jest olejek arganowy.
Akcja Ubrania Do Oddania (0)
Pomaga organizacjom charytatywnym i ich podopiecznym gromadzić środki pieniężne. Umożliwia zamianę niepotrzebnych ubrań w darowizny finansowe, które w całości przekazuje na rzecz wspartych kampanii.
Elton John: Byłem 24 godziny od śmierci (0)
Elton John opowiedział o nieznanym szczególe z jego życia. Muzyk ujawnił, że w 2017 roku otarł się o śmierć. Wszystko z powodu infekcji, której nabawił się w Ameryce Południowej. Gwiazdor dodał też, że chorował na raka prostaty.

Strony