Najczęściej Komentowane

Zielona kawa. Odchudzający kwas chlorogenowy w zielonej kawie (185041)
Ekstrakt z zielonej kawy ponoć pomaga w odchudzaniu. Czy dzieje się tak z powodu działania kwasu chlorogenowego zawartego w zielonych ziarnach? Badania potwierdzają działanie suplementu diety, mimo że wciąż nie wiadomo, czy efekt jest trwały.
Jestem kobietą, która czasem pisze wiersze – wywiad z poetką, Marią Kogut (13701)
Wywiad przeprowadziła Marianna Ruks Dla niektórych ludzi, kto wie, czy nie dla większości z nich, artysta jest dziwnym tworem; jakąś niezrozumiałą hybrydą; błądzącym w chmurach marzycielem, który nie ma kontaktu z rzeczywistością.
„One Love...” (3224)
One Love – Przyrodę trzeba kochać i szanować. Recykling – eko tkaniny - to jeden z głównych trendów mody XXI wieku.
Maja Popielarska radzi - liście z trawnika grabić, a z rabat nie (1286)
Sezon na syzyfowe prace, czyli jesienne grabienie liści w pełni. Jak przekonuje Maja Popielarska, liście z trawnika należy grabić, by się nie zniszczył i by zapobiec chorobom grzybowym. - Liście na rabatach trzeba zostawić - dodaje Popielarska.
EKO-LIFE (435)
Każdego dnia nasza planeta cierpi. Każdego dnia to my ją ranimy. Jednak świadomość dbania o środowisko na przestrzeni lat wzrosła. Coraz więcej innowacyjnych zmian zachodzi w codziennych czynnościach.
CZYSTEK (zioło) - prawdziwe WŁAŚCIWOŚCI ZDROWOTNE czystka (371)
Czystek (Cistus) to zioło, któremu są przypisywane wyjątkowe właściwości lecznicze. W internecie można znaleźć informacje, że czystek - a konkretnie herbata z czystka, której podstawę stanowi ziele tej rośliny
Jak prawidłowo pocierać twarz kostkami lodu? (154)
Prawie wszystkie procesy metaboliczne zachodzące w naskórku ulegają przyspieszeniu. Dlatego można śmiało powiedzieć, że zabieg pocierania twarzy kostkami lodu pozwala niemal całkowicie pozbyć się drobnych zmarszczek i odczuwalnie wygładzić twarz.
Czeskie ogrody zoologiczne pozwalają samotnym szympansom utrzymywać ze sobą wideokontakt (126)
Zwierzęta zaczęły wykazywać „ludzkie cechy”.
Naukowcy twierdzą, że najprawdopodobniej nie uda ci się dotrzymać postanowień noworocznych (47)
Większości osób udaje się dotrzymać postanowień noworocznych tylko przez pierwsze tygodnie stycznia. Dowiedz się, jak utrzymać je przez cały rok.
Penis - czego o nim nie wiecie? (46)
Lepszy dłuższy czy grubszy? Czy regularny seks może zwiększyć jego rozmiar? Czy większy penis to wyższa płodność? Oto 14 ciekawych faktów na temat męskiego przyrodzenia. Warto to wiedzieć!
Halo! Mówi się! (46)
NIEMOWLĘTA MAJĄ NIEZWYKŁY – I ULOTNY – DAR: zdolność do szybkiego opanowania języka. Sześciomiesięczne dziecko może zarówno nauczyć się rozróżniania dźwięków typowych dla ojczystej mowy, jak i przyswoić charakterystyczne akustyczne cechy głosek
Coco Chanel, czyli wielka mała czarna (45)
Ikona paryskiej mody, Coco Chanel, zmarła 40 lat temu. Pozostała po niej "mała czarna", sznury pereł, fryzura na pazia, zapach Chanel No. 5 i wciąż żywa legenda. Coco Chanel nie miała łatwego życia, mimo to osiągnęła ogromny sukces.
7 rzeczy, które wyróżniają sympatycznych ludzi (32)
Słuchają, witają się tak samo serdecznie ze sprzątaczką jak ze szefem, nie krzyczą po innych – to właśnie sympatycznymi ludźmi chcemy się otaczać. Focus Online tłumaczy, czego każdy z nas może się od nich nauczyć.
Jak zrozumieć nastolatka? 5 wskazówek dla rodziców (32)
Czas bycia nastolatkiem muszą przeżyć zarówno dzieci, jak i ich rodzice, bo to właśnie wtedy następuje kryzys spowodowany kształtowaniem samego siebie. Co to jest wiek dojrzewania i jak nie stracić kontaktu z własnym dzieckiem objaśnia psycholog.
Jak z pomysłem urządzić kuchnię? Styl angielski (13)
Kuchnia w stylu angielskim to połączenie komfortu i elegancji. Tak urządzone wnętrze to ukłon w stronę tradycji z akcentami romantycznymi. Jest doskonałym wyborem dla tych, co cenią klasyczną kuchnię z elementami vintage.
Książę Harry i Meghan Markle po raz pierwszy pojawiają się publicznie jako para. (12)
Trzymając się za ręce podczas wizyty w Toronto Książę Harry i jego dziewczyna Meghan Markle pojawili się po raz pierwszy oficjalnie jako para. Markle prawdopodobnie uczyniła też aluzje odnośnie domniemanego ślubu.
Ośmiomiesięczna dziewczynka urodziła się z taką ilością włosów, iż obcy myślą, że ma perukę! (9)
• Ośmiomiesięczna Bella Cole urodziła się z rozwichrzoną burzą gęstych, ciemnych włosów • Matka dziewczynki Philippa Rabbitts powiedziała, że obcy często zatrzymują się, aby zapytać, czy ona czasem nie nosi peruki
DAKOTA JOHNSON: SEKSAPIL NA ZŁOTE MALINY (8)
Choć popularność zdobyła dzięki występowi w adaptacji bestsellerowych powieści erotycznych "50 twarzy Greya", z roku na rok udowadnia, że nie wolno zaszufladkować jej w roli uległej filmowej kochanki.
Żonaty mężczyzna i... ja. Dlaczego mężczyźni zdradzają? (8)
Dochodzi do nich regularnie, ale nie mówi się o tym głośno, ponieważ jest to temat taboo. Romanse z żonatymi mężczyznami są z założenia bardzo ryzykowne. Być może to właśnie element ryzyka jest tym, co najbardziej pociąga ludzi romansujących ze sobą.
Nangka - owoc, który może rozwiązać problem głodu na świecie (8)
Ogromne owoce w smaku mogą czasami skojarzyć się z wieprzowiną. To nie żart - południowa i południowo-wschodnia Azja kryją wyjątkowo okazały owoc, który przyciągnął uwagę naukowców.

Strony