Najczęściej Komentowane

Jedzone niemal codziennie, a jakie niebezpieczne! (0)
Każdego roku Environmental Working Group (EWG) publikuje listę zwaną „brudną 12”, na której znajdują się produkty zawierające największy poziom pestycydów.
„Wraz z Karlem Lagerfeldem odszedł wyjątkowy geniusz” (0)
Projektantki mody Johanna Kühl i Alexandra Roehler opowiadają w wywiadzie o sukcesie swojej marki Kaviar Gauche, śmierci projektanta Karla Lagerfelda i ich nowym zapachu.
Jak urządzić salon w stylu skandynawskim? (0)
Moda na styl skandynawski trwa w najlepsze. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych nurtów w stylizacji wnętrz. Łączy w sobie minimalizm, estetykę oraz dbałość o ekologię. Przeczytaj, jak zaaranżować salon w stylu wywodzącym się z Europy
Aleksander Domogarow: Kiedy pytają o miłość, myślę o Mowglim (0)
Znany sowiecki i rosyjski aktor – Aleksander Domogarow – obecnie przygotowuje się do jednej z głównych ról w spektaklu Andrieja Konczałowskiego na podstawie filmu Ingmara Bergmana „Sceny z życia małżeńskiego”.
Dobry sen (0)
W miniony piątek świat obchodził Dzień snu, który każdego roku wypada w ostatni piątek poprzedzający równonoc wiosenną.
Jak urządzić małe mieszkanie: 8 sprawdzonych rad (0)
W małym mieszkaniu liczy się każdy metr i dlatego tak ważne jest urządzenie tej przestrzeni wielofunkcyjnie. Wybierz praktyczne, sprytne rozwiązania, które pomogą ci zaoszczędzić miejsce i ułatwić codzienne życie.
Piosenkarka umarła na stole operacyjnym. Widziała wszystko z sufitu (0)
Coraz częściej informuje się, że neurolodzy są bliscy wyjaśnienia mechanizmu tzw. NDE (ang. Near Death Experience) - doświadczeń z pogranicza śmierci. Sukcesy uczonych są jednak cząstkowe. Istnieją bowiem przypadki sugerujące, że "wyjście z ciała"
Pierwsza kawa bez kawy. Czy będziemy pić kawę molekularną? (0)
Zamienniki podbijają rynek spożywczy. Są już hamburgery bez mięsa, ser bez nabiału , jaja bez jaj, a za chwilę będzie kawa bez kawy. Dietetyk Jared Stopford i dyrektor start-up`u "Atomo" Andy Kleich właśnie gromadzą środki na produkt, który w założe
10 przykazań Karla Lagerfelda (0)
Karl Lagerfeld odszedł w miniony wtorek, w wieku 86 lat, a jego 10 przykazań dotyczących stylu z pewnością przejdzie teraz do legendy. Zapamiętamy go, jako mistrza kroju, formy i kreatywności.
Skąd wziął się popcorn? (0)
W 1630 roku Quadequine - indiański wódz plemienia Wampanoagów odkrył, że prażona kukurydza to smaczna przekąska, która dzięki ameykańskiej kinematografii stała się znana na całym świecie.
Wrogowie orgazmu: unikaj ich w sypialni (0)
Seks jest wspaniały i bardzo przyjemny, szczególnie, gdy kończy się orgazmem, zgadzacie się? Wiele osób ma jednak taki problem: jest gorąco, coraz przyjemniej, seks trwa i trwa, ale szczytowania ani widu, ani słychu. Dlaczego?
DAMA NIE BYWA ZMĘCZONA (0)
Grabolka, Graboletta. Dyrektor artystyczna Mody Polskiej. To ona dyktowała wzory elegancji w PRL-u. Bywanie na jej pokazach to był zaszczyt i... szczyt snobizmu. Apodyktyczna, trudna, szorstka, a jednak Jadwidze Grabowskiej wybaczano wiele, bo miała
JOANNA KULIG URODZIŁA (0)
Pierwsze dziecko aktorki przyszło na świat kilka dni temu. Informację potwierdził producent filmowy Piotr Dzięcioł.
Meghan na baby shower w Nowym Jorku (0)
Księżna Meghan, będąca w trzecim trymestrze ciąży, zaskoczyła wszystkich nagłym wyjazdem do Nowego Jorku. Jej przyjaciele zorganizowali imprezę dla uczczenia nienarodzonego jeszcze dziecka tzw. baby shower. Podczas tego typu przyjęć przyszłą mamę obd
NIESPODZIEWANY PORÓD (0)
​O dużym szczęściu może mówić osiemnastolatka Ebony Stevenson. Gdy kładła się spać z bólem głowy, nie przypuszczała nawet, że zapadnie w czterodniową śpiączkę, po której obudzi się jako świeżo upieczona mama. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że
Zmarł słynny kreator mody Karl Lagerfeld (0)
Zmarł słynny kreator mody, dyrektor artystyczny domu mody Chanel Karl Lagerfeld - poinformowały we wtorek francuskie media. Miał 85 lat.
Maciej Musiał wciąż czeka na miłość! (0)
Maciej Musiał, czyli Kajetan Skowron z "1983" i Tomek Boski z "rodzinki.pl", w niemal każdym wywiadzie pytany jest o to, czy ma dziewczynę. Ostatnio aktor kategorycznie zaprzeczył plotkom, jakoby miejsce w jego sercu było już zajęte.
Gluten powoduje wzdęcia i inne mity na temat odżywiania: prawda czy fałsz? (0)
Źle się czujesz po zjedzeniu mięsa? Czy węglowodany naprawdę tuczą? Rozprawmy się z mitami na temat tego, co wkładamy na swoje talerze.
Jeden spacer dziennie może zapobiegać nowotworom (0)
Według World Cancer Research Fond nawet lekkie formy ruchu, jak na przykład szybki spacer, mogą zapobiec nowotworom.
SZYCIE PO POLSKU (0)
Sukienki z pieluchy, trend solidarnościowy, oszałamiająca kariera ortalionów i kreszowych dresów. Moda ostatniego stulecia w Polsce to, owszem, nowinki ze świata, ale też zjawiska nadwiślańskie, nasze. Czy ładne? Kwestia gustu. Czy były doświadczenie

Strony