Najczęściej Komentowane

Zielona kawa. Odchudzający kwas chlorogenowy w zielonej kawie (162985)
Ekstrakt z zielonej kawy ponoć pomaga w odchudzaniu. Czy dzieje się tak z powodu działania kwasu chlorogenowego zawartego w zielonych ziarnach? Badania potwierdzają działanie suplementu diety, mimo że wciąż nie wiadomo, czy efekt jest trwały.
Maja Popielarska radzi - liście z trawnika grabić, a z rabat nie (560)
Sezon na syzyfowe prace, czyli jesienne grabienie liści w pełni. Jak przekonuje Maja Popielarska, liście z trawnika należy grabić, by się nie zniszczył i by zapobiec chorobom grzybowym. - Liście na rabatach trzeba zostawić - dodaje Popielarska.
Jestem kobietą, która czasem pisze wiersze – wywiad z poetką, Marią Kogut (390)
Wywiad przeprowadziła Marianna Ruks Dla niektórych ludzi, kto wie, czy nie dla większości z nich, artysta jest dziwnym tworem; jakąś niezrozumiałą hybrydą; błądzącym w chmurach marzycielem, który nie ma kontaktu z rzeczywistością.
CZYSTEK (zioło) - prawdziwe WŁAŚCIWOŚCI ZDROWOTNE czystka (370)
Czystek (Cistus) to zioło, któremu są przypisywane wyjątkowe właściwości lecznicze. W internecie można znaleźć informacje, że czystek - a konkretnie herbata z czystka, której podstawę stanowi ziele tej rośliny
Penis - czego o nim nie wiecie? (37)
Lepszy dłuższy czy grubszy? Czy regularny seks może zwiększyć jego rozmiar? Czy większy penis to wyższa płodność? Oto 14 ciekawych faktów na temat męskiego przyrodzenia. Warto to wiedzieć!
Halo! Mówi się! (15)
NIEMOWLĘTA MAJĄ NIEZWYKŁY – I ULOTNY – DAR: zdolność do szybkiego opanowania języka. Sześciomiesięczne dziecko może zarówno nauczyć się rozróżniania dźwięków typowych dla ojczystej mowy, jak i przyswoić charakterystyczne akustyczne cechy głosek
Jak z pomysłem urządzić kuchnię? Styl angielski (13)
Kuchnia w stylu angielskim to połączenie komfortu i elegancji. Tak urządzone wnętrze to ukłon w stronę tradycji z akcentami romantycznymi. Jest doskonałym wyborem dla tych, co cenią klasyczną kuchnię z elementami vintage.
Coco Chanel, czyli wielka mała czarna (13)
Ikona paryskiej mody, Coco Chanel, zmarła 40 lat temu. Pozostała po niej "mała czarna", sznury pereł, fryzura na pazia, zapach Chanel No. 5 i wciąż żywa legenda. Coco Chanel nie miała łatwego życia, mimo to osiągnęła ogromny sukces.
Książę Harry i Meghan Markle po raz pierwszy pojawiają się publicznie jako para. (12)
Trzymając się za ręce podczas wizyty w Toronto Książę Harry i jego dziewczyna Meghan Markle pojawili się po raz pierwszy oficjalnie jako para. Markle prawdopodobnie uczyniła też aluzje odnośnie domniemanego ślubu.
DAKOTA JOHNSON: SEKSAPIL NA ZŁOTE MALINY (8)
Choć popularność zdobyła dzięki występowi w adaptacji bestsellerowych powieści erotycznych "50 twarzy Greya", z roku na rok udowadnia, że nie wolno zaszufladkować jej w roli uległej filmowej kochanki.
Żonaty mężczyzna i... ja. Dlaczego mężczyźni zdradzają? (8)
Dochodzi do nich regularnie, ale nie mówi się o tym głośno, ponieważ jest to temat taboo. Romanse z żonatymi mężczyznami są z założenia bardzo ryzykowne. Być może to właśnie element ryzyka jest tym, co najbardziej pociąga ludzi romansujących ze sobą.
Nangka - owoc, który może rozwiązać problem głodu na świecie (8)
Ogromne owoce w smaku mogą czasami skojarzyć się z wieprzowiną. To nie żart - południowa i południowo-wschodnia Azja kryją wyjątkowo okazały owoc, który przyciągnął uwagę naukowców.
Jak prawidłowo pocierać twarz kostkami lodu? (6)
Prawie wszystkie procesy metaboliczne zachodzące w naskórku ulegają przyspieszeniu. Dlatego można śmiało powiedzieć, że zabieg pocierania twarzy kostkami lodu pozwala niemal całkowicie pozbyć się drobnych zmarszczek i odczuwalnie wygładzić twarz.
Ośmiomiesięczna dziewczynka urodziła się z taką ilością włosów, iż obcy myślą, że ma perukę! (5)
• Ośmiomiesięczna Bella Cole urodziła się z rozwichrzoną burzą gęstych, ciemnych włosów • Matka dziewczynki Philippa Rabbitts powiedziała, że obcy często zatrzymują się, aby zapytać, czy ona czasem nie nosi peruki
„One Love...” (4)
One Love – Przyrodę trzeba kochać i szanować. Recykling – eko tkaniny - to jeden z głównych trendów mody XXI wieku.
Natalie Hanczewski i Thibaut Saguet, para, która chce uczynić design dostępnym dla każdego (4)
Uruchamiając swoją własną markę, NV Gallery, para postawiła sobie za cel uczynienie dekorowania wnętrz bardziej dostępnym, nie tracąc przy tym na jakości.
Starzy ludzie robią to częściej niż młodzi? (4)
– Dobry seks powinien wynikać z miłości, a nie powinien być zwykłą kopulacją. Powinien być częsty, trzeba go upiększać. Nie sztuką jest pójść do agencji towarzyskiej. A sztuką jest powiedzieć: "Nie chodź na boki, my tu zrobimy coś nowego
Domowe porządki bez chemii (4)
Często nawet nie wiemy, że pod ręką mamy środki czystości, które poradzą sobie z brudem, tłuszczem, plamami... Są tanie, proste do zrobienia i skuteczne.
Dlaczego odkładamy sprawy na później? (3)
Dwadzieścia procent ludzi identyfikuje się jako chroniczni prokrastynatorzy.
Jak zrozumieć nastolatka? 5 wskazówek dla rodziców (3)
Czas bycia nastolatkiem muszą przeżyć zarówno dzieci, jak i ich rodzice, bo to właśnie wtedy następuje kryzys spowodowany kształtowaniem samego siebie. Co to jest wiek dojrzewania i jak nie stracić kontaktu z własnym dzieckiem objaśnia psycholog.

Strony