Najczęściej Komentowane

Zielona kawa. Odchudzający kwas chlorogenowy w zielonej kawie (57452)
Ekstrakt z zielonej kawy ponoć pomaga w odchudzaniu. Czy dzieje się tak z powodu działania kwasu chlorogenowego zawartego w zielonych ziarnach? Badania potwierdzają działanie suplementu diety, mimo że wciąż nie wiadomo, czy efekt jest trwały.
CZYSTEK (zioło) - prawdziwe WŁAŚCIWOŚCI ZDROWOTNE czystka (63)
Czystek (Cistus) to zioło, któremu są przypisywane wyjątkowe właściwości lecznicze. W internecie można znaleźć informacje, że czystek - a konkretnie herbata z czystka, której podstawę stanowi ziele tej rośliny
Maja Popielarska radzi - liście z trawnika grabić, a z rabat nie (44)
Sezon na syzyfowe prace, czyli jesienne grabienie liści w pełni. Jak przekonuje Maja Popielarska, liście z trawnika należy grabić, by się nie zniszczył i by zapobiec chorobom grzybowym. - Liście na rabatach trzeba zostawić - dodaje Popielarska.
DAKOTA JOHNSON: SEKSAPIL NA ZŁOTE MALINY (7)
Choć popularność zdobyła dzięki występowi w adaptacji bestsellerowych powieści erotycznych "50 twarzy Greya", z roku na rok udowadnia, że nie wolno zaszufladkować jej w roli uległej filmowej kochanki.
Domowe porządki bez chemii (4)
Często nawet nie wiemy, że pod ręką mamy środki czystości, które poradzą sobie z brudem, tłuszczem, plamami... Są tanie, proste do zrobienia i skuteczne.
„One Love...” (3)
One Love – Przyrodę trzeba kochać i szanować. Recykling – eko tkaniny - to jeden z głównych trendów mody XXI wieku.
Najlepszą pizzę w Europie zjemy w Londynie (3)
Według klasyfikacji 50 Top Pizza, poza Włochami, dla których tworzony jest osobny ranking, najlepszą pizzę zjemy w 50 Kalò, na Trafalgar Square, w Londynie.
Popcorn. Czy jest zdrowy i czy w ogóle należy go jeść? (3)
Mało jest takich, którzy oglądając ulubiony film nie jedzą prażonej kukurydzy. A gdy idziemy do kina, zanim rozpocznie się film, zjadamy połowę wielkiej torby popcornu.
Żonaty mężczyzna i... ja. Dlaczego mężczyźni zdradzają? (2)
Dochodzi do nich regularnie, ale nie mówi się o tym głośno, ponieważ jest to temat taboo. Romanse z żonatymi mężczyznami są z założenia bardzo ryzykowne. Być może to właśnie element ryzyka jest tym, co najbardziej pociąga ludzi romansujących ze sobą.
Instalacje w ogrodzie - woda i prąd (2)
Woda i prąd to połączenie śmiercionośne. O ile w domu są one odizolowane i bezpieczne, o tyle w ogrodzie często dochodzi do sytuacji, w których te dwa elementy są naprawdę blisko siebie.
Światowy Dzień Karmienia Piersią - wskazówki dla mam (1)
1 sierpnia przypada Światowy Dzień Karmienia Piersią. Z tej okazji warto pamiętać, że kobiece mleko jest najlepszym pokarmem dla małych pociech. Matki nie muszą siedzieć w domach. Zdarzają się przecież nagłe wyjazdy, potrzeba wyjścia do pracy
Halo! Mówi się! (1)
NIEMOWLĘTA MAJĄ NIEZWYKŁY – I ULOTNY – DAR: zdolność do szybkiego opanowania języka. Sześciomiesięczne dziecko może zarówno nauczyć się rozróżniania dźwięków typowych dla ojczystej mowy, jak i przyswoić charakterystyczne akustyczne cechy głosek
”Złote ręce” (1)
Stylista, który umie ubierać kobiety z prostotą, gracją i naturalną powagą, 11 lipca obchodził swoje 85 urodziny. Wykreowanie i stworzenie nowego kobiecego wizerunku, z dala od stereotypów, zdobyło zachwyt całego świata, ktokolwiek przymierzył po raz
Czosnek – codzienne spożywanie może przynieść wiele korzyści! Zobacz, jakie ma właściwości. (1)
Czosnek to lider roślin o wielu korzystnych substancjach dla zdrowia. Wiele lat temu naukowcy potwierdzili jego właściwości bakteriobójcze, obniżające ciśnienie, a także wspierające zwalczanie infekcji.
Jak zbudować "modny" dom? Nowe trendy w budownictwie (0)
Dom wybudowany z zastosowaniem specjalnych cegieł Long John Grey, które przypominają bardziej cienką belkę niż prostokąt tradycyjnej cegły. Powstały z myślą o minimalistycznym, nowoczesnym budownictwie.
„Elegancja tkwi w prostocie”. (0)
KotwicaZaczynając od arbuza a kończąc na anchois: rewelacyjny sposób wydobywania z darów natury nieprzeciętnych barw, smaków i aromatów. W minionym sezonie letnim, znakomici szefowie kuchni dokonali nowych odryć w światowej gastronomii.
Dni coraz krótsze, a noce chłodniejsze: Jak pokonać jesienną depresję? (0)
Nadeszła jesień. To nic niezwykłego, że ludzie czują się tak, jakby brakowało im energii. Lekarze już dawno zauważyli wzrost liczby problemów zdrowotnych w okresie jesienno- zimowym : spadek formy fizycznej i energii umysłowej, depresję i niepokój.
Zaszła w ciążę z dwoma mężczyznami - mężem i kochankiem. Niezwykle rzadki przypadek (0)
Mieszkanka chińskiego miasta Xiamen zaszła w bliźniaczą ciążę z dwoma mężczyznami. Jedno dziecko jest jej męża, drugie... kochanka.
"Beyond Silence": Demi Lovato promuje dokument o chorobach psychicznych (0)
W środę (22 lutego) premierę miał dokument "Beyond Silence", którego producentką wykonawczą jest Demi Lovato. Dzięki filmowi wokalistka chce podnieść świadomość ludzi na temat chorób psychicznych.
Ci, którzy chodzą do toalety z telefonami komórkowymi zaraz przestaną. A oto, dlaczego (0)
Przyznajcie, że chociaż raz w życiu usiedliście na sedes zaglądając w tym czasie do swojej komórki. Według niektórych ankiet, 92% ludzi przegląda w toalecie sieci społecznościowe, a 30% krócej lub dłużej rozmawia.

Strony