Strona Główna

Wiadomości

Ludzie często dokładają wszelkich starań, aby zadbać o swoją skórę i wyglądać młodziej niż w rzeczywistości. Jednakże istnieje wiele codziennych nawyków, które sprawiają, że prezentują się gorzej.
Jest ci znajome: wcześnie rano, nie chcesz wyjść z pokoju na ostatnią chwilę, a funkcja budzenia jest całkowicie wyłączona do pierwszego łyka kawy? Chętnie zastąpisz śniadanie i poranny prysznic tylko na kilka minut snu. A co dopiero z makijażem...
Ludzie często dokładają wszelkich starań, aby zadbać o swoją skórę i wyglądać młodziej niż w rzeczywistości. Jednakże istnieje wiele codziennych nawyków, które sprawiają, że prezentują się gorzej.
Brama od garażu ma kilka funkcji, a ochrona samochodu to tylko jedna z nich. Jeśli masz zamiar pierwszy raz kupić bramę lub ją zmienić, musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy.
„Jeśli spotkasz przypadkową osobę na ulicy jakiegoś chińskiego miasta, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jej nazwisko będzie brzmiało Wang, Li, Zhang, Liu lub Chen” tłumaczy nam Jessie Yeung, dziennikarka CNN w Hongkongu.
W sobotę 16 stycznia w stanie Oregon, mężczyzna który ukradł samochód szybko zdał sobie sprawę, że za nim, na tylnym siedzeniu, znajduje się mały chłopiec. Zawraca więc by oddać dziecko matce, której przy okazji wygłasza kazanie.

Dom i ogród

Drewno od dawna jest budulcem i surowcem używanym przez człowieka do wykonania użytecznych produktów m. in. sprzęty domowe, do prostych i złożonych konstrukcji oraz sztuki. Drewno było powszechnie źródłem ciepła i światła. Wykonywano z niego broń i p
Polaków zmęczyła brzydota. Marzą o domach jednorodzinnych, które będą ekonomiczne, estetyczne i przyjazne dla środowiska. Czas na umiarkowany optymizm. Błędy lekarza kryje ziemia, błędy kucharza – majonez, a błędy architekta – winobluszcz –
Rozmawiałam z Adamem, który twierdzi, że wszystko, co posiada, z łatwością zmieści się do sławnego białego regału z Ikei. Adam posiada dwie pary dżinsów i T-shirty jedynie w trzech kolorach.
Jedwabista, wygodna i trwał. Satyna bawełniana posiada/skrywa dużo zalet. Dzięki jej niezrównanej miękkości i eleganckiemu wykonaniu ta jakość pościeli stała się ponadczasową ozdobą dekoracyjną. Przedstawiamy
Jeśli chce się zrobić coś dla owadów w aglomeracjach miejskich, nie należy zapomnieć o prywatnych, przydomowych ogrodach. Są one niezbędne dla pszczół, trzmieli i innych gatunków owadów.
W lesie widok białych jak śnieg brzóz i liści czerwonego klonu oznajmia czas późnej jesieni oraz nadchodzącą zimę.

Styl życia

Kilka pytań do... Alessandro Varisco.
Marka Chanel rezygnuje z naturalnych futer i skór z egzotycznych zwierząt. Francuski dom mody skłania się ku świadomej i etycznej modzie, tym bardziej że naturalne futra nie są już synonimem luksusu.
Wielu osobom początek roku kojarzy się ze zmianami nawyków związanych ze zdrowiem, na przykład ze zwiększaniem spożycia warzyw, ograniczaniem cukru czy picia większej ilości wody. Nawodnienie organizmu jest kluczowe by mógł on prawidłowo funkcjonować
„Awokado zawiera wiele dobrych, tak zwanych nienasyconych tłuszczów. Tłuszcze są budulcem układu hormonalnego, ułatwiają wchłanianie się witamin i minerałów z pożywienia, a także są ważne dla prawidłowego rozwoju mózgu.”
Rozmawiałam z Adamem, który twierdzi, że wszystko, co posiada, z łatwością zmieści się do sławnego białego regału z Ikei. Adam posiada dwie pary dżinsów i T-shirty jedynie w trzech kolorach.
Czy z powodu pracy z domu przeżywamy zmianę kulturową? Czy era odprężającej przerwy na kawę i papierosa bezpowrotnie minęły? Na te i inne pytania o nowy świat pracy odpowiada w rozmowie z „Wiener Zeitung” socjolożka ekonomii Ruth Simsa.

Publikuj własne artykuły! Zarejestruj się

Oferujemy Państwu rozbudowany interfejs publikacji tekstów. Oprócz możliwości formatowania tekstu, pozwala zamieszczać zdjęcia, ciekawe filmiki a czytelnicy mogą komentować zamieszczony artykuł.

Jeśli masz już konto zaloguj się