Strona Główna

Wiadomości

Takie doniesienia płyną z Turcji. Tamtejszy sąd właśnie skazał muzułmańskiego pisarza i twórcę groźnej sekty. Mężczyzna otrzymał ponad 1000 lat więzienia za przestępstwa seksualne.
Do zdarzenia doszło dziś rano w miejscowości Jelcz-Laskowice (woj. dolnośląskie). Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że ojciec zastrzelił własnego syna.

Dom i ogród

Drewno od dawna jest budulcem i surowcem używanym przez człowieka do wykonania użytecznych produktów m. in. sprzęty domowe, do prostych i złożonych konstrukcji oraz sztuki. Drewno było powszechnie źródłem ciepła i światła. Wykonywano z niego broń i p
Polaków zmęczyła brzydota. Marzą o domach jednorodzinnych, które będą ekonomiczne, estetyczne i przyjazne dla środowiska. Czas na umiarkowany optymizm. Błędy lekarza kryje ziemia, błędy kucharza – majonez, a błędy architekta – winobluszcz –
W lesie widok białych jak śnieg brzóz i liści czerwonego klonu oznajmia czas późnej jesieni oraz nadchodzącą zimę.
Sprawdź, które kwiaty kwitną o tej porze roku i jak je pielęgnować?

Styl życia

Kilka pytań do... Alessandro Varisco.
Marka Chanel rezygnuje z naturalnych futer i skór z egzotycznych zwierząt. Francuski dom mody skłania się ku świadomej i etycznej modzie, tym bardziej że naturalne futra nie są już synonimem luksusu.
Minęło ponad pięćdziesiąt lat od momentu, kiedy morderca, tak zwany Zodiak, pierwszy raz zaczął terroryzować ulice północnej Kalifornii, łamacze kodów odgadli szyfr, składający się z 340 znaków, który został wysłany do redakcji gazety “Kronika San Fr
„(…) Okaleczanie ciała daję ulgę, nie pozwala usnąć bezszelestnie, jest ciągłością istnienia, gdy zabraknie miłości, która może być wszystkim. A gdy jej nie ma, nie ma nas (…)”. - B. Rosiek „Skazana” 

Publikuj własne artykuły! Zarejestruj się

Oferujemy Państwu rozbudowany interfejs publikacji tekstów. Oprócz możliwości formatowania tekstu, pozwala zamieszczać zdjęcia, ciekawe filmiki a czytelnicy mogą komentować zamieszczony artykuł.

Jeśli masz już konto zaloguj się