Pięściarz zajmie się produkcją alkoholu

Nie lada gratka czeka na koneserów alkoholu. Znany polski sportowiec, Tomasz Drwal, postanowił, że wypuści na rynek swój własny produkt. Co to będzie?

Tomasz Drwal to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce. Był on pierwszym Polakiem, który zawalczył w UFC, czyli amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walki. Choć Drwal cały czas pozostaje aktywnym sportowcem, to być może niedługo będzie miał okazję wykazać się smykałką do biznesu.

Nowe konto marki

Już w pierwszych dniach października na Instagramie pojawiło się nowe konto o nazwie „lumberhill”. Jak się okazało, Tomasz Drwal ma zamiar zająć się produkcją whisky. Plan jest taki, by była ona tworzona między innymi z kukurydzy. Ekskluzywności dodaje fakt, że trunek zostanie opakowany w butelki z włoskiego szkła. Na razie w planach jest wyprodukowanie 799 sztuk produktu.

„Po kilku latach pracy nad tym projektem w końcu mogę ogłosić, że wypuszczam własną linię prawdziwie unikalnych alkoholi. Od bardzo dawna jestem miłośnikiem whisky, a jako koneser szlachetnych trunków, nie zadowalam się byle czym, dlatego podjąłem wyzwanie stworzenia trunku premium o wyjątkowych walorach” - przekazał właściciel nowej marki,, cytowany przez mmarocks.pl.

Tomasz Drwal ma na koncie 28 walk

Ostatnią z nich stoczył w lipcu, pokonując przez nokaut Łukasza Bieńkowskiego, natomiast kolejny pojedynek czeka go 19 grudnia na 57. gali KSW. Tomasz Drwal zmierzy się z Patrikiem Kinclem. Do tej pory Drwal wygrał 22 walki, 5 przegrał, a 1 zakończyła się remisem.

Autor: 
Mateusz Rymiszewski
Źródło: 

o2.pl instagram.com/tomaszgorilladrwal

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 2 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.