Kate Hudson nazwała oziębłe stosunki z ojcem "problemem, który trwa 41 lat"

Gwiazda Almost Famous oraz jej brat, Oliver Hudson, poruszyli temat swoich oziębłych stosunków z ojcem, które trwają już dekady.

Podczas weekendowego występu w Sunday Today with Willie Geist, Kate Hudson opowiedziała szczerze o oziębłych stosunkach ze swoim ojcem, które trwają już dekady.

"Myślę, że podobne sytuacje są niestety całkiem powszechne i uważam, że ważnym jest, aby o tym rozmawiać," powiedziała Geist gwiazda Almost Famous.

"Czasem potrzebujemy chwili rozmowy i odrobiny humoru, aby udało nam się wyleczyć rany, które na nas wpłynęły," dodała.

Kate oraz jej brat, Oliver Hudson, urodzili się jako dzieci Billa Hudsona oraz Goldie Hawn, w trakcie ich małżeństwa, które trwało od 1976 do 1982 roku. Po rozstaniu, Kate i Oliver byli wychowywani przez Hawn oraz jej wieloletnią miłość, aktora Kurta Russella.

Mimo, iż Hudson twierdzi, że miała "świetną rodzinę", przyznała, że nieobecność ojca to "41-letni problem", który bardzo wpłynął na nią i jej brata.

"Mam wspaniałą rodzinę, piękną matkę i dwóch ojczymów, którzy odegrali bardzo dużą rolę w pokazaniu, co znaczy mieć w życiu wzór ojca, na którym można polegać," powiedziała.

"Ale to nie zmienia faktu, że nie znaliśmy naszego prawdziwego ojca. Ludzie muszą czasem usłyszeć, że nie są w tym samotni."

Kate Hudson Talks New Movie ‘Music,’ Navigating Unique Family Dynamics | Sunday TODAY

Niedawno Hudson i jej brat opowiedzieli o swoich wspólnych zmaganiach w jednym z odcinków podcastu o nazwie Sibling Revelry, który prowadzą razem. Gwiazda Music powiedziała swojemu bratu, że dużo myślała ostatnio o ich ojcu i zainicjowaniu kontaktu z resztą rodzeństwa.

"Myślałam o naszych siostrach i braciach, z którymi w ogóle nie spędzamy czasu. Mamy czworo rodzeństwa, którego w ogóle nie widujemy," powiedziała. "Naszła mnie w pewnym momencie taka myśl, że fajnie byłoby mieć z nimi kontakt, zwłaszcza z moimi siostrami."

"Siedzimy tu i mówimy, że 'mamy najlepszą rodzinę, jesteśmy razem tacy wspaniali,' ale nigdy nie wspominamy, że mamy jeszcze czworo rodzeństwa. Czworo!" kontynuowała. "Dużo myślałam o nas, Hudsonach, i o tym, że ważne jest, aby skontaktować się z resztą naszego rodzeństwa i może zbudować z nimi jakąś relację."

Oliver wspomniał o odnowieniu kontaktu z ojcem po tym, jak kilka lat temu w Dzień Ojca zapostował zdjęcie z podpisem "Szczęśliwego dnia zaniedbania".

Post rozszedł się wtedy po mediach i spotkał z ostrą reakcją ze strony Billa Hudsona, który nazwał to "okrutnym, złośliwym, zaplanowanym atakiem" i oświadczył, że Kate i Oliver "już dla niego nie istnieją."

Gwiazda Sposobu użycia powiedziała, że nie żałuje postu (który wciąż nie został usunięty), ponieważ pomogło mu to w odnowieniu kontaktu z ojcem.

"Koniec końców, dobrze się stało. Mamy teraz kontakt," powiedział Oliver w Watch What Happens Live w 2015 roku. "Odbyłem z nim świetną, trzygodzinną rozmowę. Piszemy teraz i próbujemy się spotkać. Może to naprawimy."

Autor: 
Carly Ledbetter, Tłum. Julia Karoń
galeria: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
8 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.