Cezary Pazura zachęca do szczepienia się na COVID-19

Nie da się ukryć, iż wielu Polaków nie jest do końca przekonanych co do przyjęcia szczepionki na koronawirusa. W związku z tym zachęcać ludzi do szczepienia się będą gwiazdy, w tym Cezary Pazura, który zapowiedział udział w szczepionkowej kampanii.

Już niebawem spełni się sen z przełomu marca i kwietnia 2020 roku. Ogólnodostępny stanie się lek, w postaci szczepionki, dający odporność na działanie koronawirusa. Mimo to wielu Polaków deklaruje, że nie zaszczepi się na COVID-19. Z tego powodu zarówno rząd, jak i niezależne, prospołeczne grupy aktywistów, rozpoczną szereg kampanii, które będą miały na celu przekonanie niezdecydowanych obywateli.

W akcje włączył się Cezary Pazura

Aktor już wcześniej na swoim Instagramie zachęcał do przyjęcia szczepionki na COVID-19. Póki co na ulicach polskich miast widnieją billboardy i banery zachęcające nas do szczepienia się, gdy tylko będzie to możliwe.

Cezary Pazura zapowiedział udział w większej akcji, lecz póki co nie zdradził szczegółów.

– Warto się szczepić przeciw COVID-19, dla siebie i innych. Niedługo usłyszycie mnie w kampanii #szczepimysię – napisał gwiazdor polskiego kina.

Na szczegóły kampanii musimy jeszcze poczekać. Wszystko wskazuje na to, że Cezary Pazura jedynie użyczył swojego głosu, jednakże on sam nie ukrywa, że zamierza przyjąć szczepionkę.

Autor: 
Mateusz Rymiszewski
Źródło: 

o2.pl instagram.com/czarekpazura

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
9 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.