Tom Morello we współpracy z twórcami Game Of Thrones przy nowym filmie ,,Metal Lords”

Ale C. Fukugava / Flickr  

Tom Morello dołączył do współtwórców Game Of Thrones w filmie Metal Lords. Gitarzysta ogłosił, że będzie pełnił funkcję muzycznego producenta wykonawczego w nowej produkcji Netflixa. 

Morello połączy siły ze współtwórcami Game Of Thrones DB Weissem i Davidem Benioffem w filmie, który zostanie wyreżyserowany przez Petera Solletta, w którym wystąpią m.in. Jaeden Martell, Isis Hainsworth i Adrian Greensmith. 

Streszczenie opisuje film jako ,,komedię dojrzewania”. Metal Lords to nowa produkcja Netflixa, która opowiada o ,,dwójce dzieciaków pragnącej założyć metalowy zespół w liceum, w którym tylko dla nich heavy metal ma znaczenie”.  

Film komediowy jest pierwszym pełnometrażowym projektem w partnerstwie między gigantem streamingu a showrunnerami Game Of Thrones. Jest to część ich ogólnej umowy o wartości 300 milionów dolarów z platformą Netflix. To będzie także pierwsza w karierze współpraca gitarzysty Rage Against The Machine ze światem Hollywood. 

Rok temu Tom Morello miał okazję zagrać cover motywu przewodniego z Game Of Thrones m.in z kompozytorem muzyki do serialu, Raminem Djawadim oraz scenarzystą Danem Weissem na wyjątkowych gitarach z The Fender Custom Shop. 

Film Metal Lords ukaże się jeszcze w tym roku. 

Autor: 
Patrycja Kwaśniewicz
Źródło: 

NME

Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
10 + 9 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.