Jessica Bueno, szczęliwa ze swojej ciąży: Istnieje tysiąc powodów aby być dobrą matką

Sewilijska modelka zostanie matką po raz trzeci tego lata.

Jessica Bueno nie może przestać się uśmiechać, odkąd dowiedziała się, że znowu będzie matką. „Chcieliśmy podzielić się z wami wszystkimi, że wkraczamy w rok 2021, spodziewając się tego, że nasze trzecie maleństwo urodzi się w przyszłe lato” - napisała na swoim profilu publicznym 1 stycznia aby ogłosić radosne wieści. Modelka z niecierpliwością czeka na trzymanie w ramionach swojego dziecka, które będzie drugim dzieckiem z jej małżeństwa z piłkarzem Jotą Peleteiro (mają już czteroletnią Jotę), a jej trzecim, ma też 8- letniego syna Francisco, który pochodzi ze związku z Kiko Rivera.

Rodzina się powiększa! Jessica Bueno ogłasza trzecią ciążę .

Każda ciąża jest dla niej inna i przeżywa się ją ze szczególnym entuzjazmem, szczególnie kiedy wraca się do Hiszpanii po trzech latach mieszkania w Anglii. Jej mąż podpisał kontrakt z Deportivo Alavés i rozpoczęli nowe życie na północy, gdzie wydaje się, że cudownie się zaadaptowali. Świadczą o tym zdjęcia i wiadomości, którymi Sevillianka przekazuje swoje codzienne życie. Jej ostatni post był w ten weekend, pozując na łonie natury i zastanawiając się nad ciążą. „Niemożliwe jest być idealną matką ale istnieje tysiąc sposobów i tysiąc powodów, aby być dobrą matką. Naprawdę chcę z tobą próbować, mój trzeci maluch” - mówi na tym zdjęciu, na którym wydaje się najbardziej uśmiechnięta głaszcząc swój brzuch.

Jessica Bueno: „Zostały tylko cztery miesiące na spotkanie z tobą ''

28 lutego rodzina obchodziła bardzo szczególne święto: urodziny młodszego Joty. „Moje drogie dziecko, wszystkiego najlepszego z okazji piątych urodzin. Twoje długo oczekiwane urodziny w końcu nadeszły. Stałeś się kochającym, słodkim, mądrym i dojrzałym starszym dzieckiem w tchnieniu czasu. Ponieważ cię kocham, kochanie, moim szczęściem jest widzieć Cię szczęśliwym ”- to pełne miłości przesłanie, które mu zadedykowała. Jej ojciec również chciał przesłać jej całą swoją miłość w wirtualny sposób: „Wszystkiego najlepszego z okazji piątych urodzin młodszego Joty. Jesteś błogosławieństwem dla swoich rodziców i młodszego brata, zawsze ze swoim cennym uśmiechem. Kochamy cię”.

Tłumaczyła Karolina Pietrzak

Autor: 
Cristina Alvarez
Źródło: 

magazyn Hola

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
7 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.