Dzisiaj jest najlepszy dzień na miłosne zapoznanie się w internecie

Jeśli nie byłeś szczęśliwy w zeszłym roku, nie przegap dnia dzisiejszego. Według ekspertów, pierwsza niedziela w roku to najlepszy czas na zapoznanie się z kimś w internecie, podał gazeta “Мирър”.

Najbardziej odpowiedni czas na dołączenie do aplikacji Match, Tinder, Hinge, Buble i innych przeglądarek odpowiadających za spotkania jest dzisiejszy wieczór między 20.00, a 22.00.

Pierwsza niedziela roku jest szczególnie odpowiednia dla poszukujących partnerów w internecie, ponieważ ludzie nie tylko złożyli obietnice noworoczne, ale także mieli czas na zastanowienie się, jak je zrealizować.

“Po trudnym 2020 roku nie jest zaskakujące, że osoby samotne są gotowe na rozpoczęcie randek w nowym roku.” powiedziała Hailey Quinn z Match. Pomimo ogólnej chęci odwrócenia się plecami do zeszłego roku, pandemia może mieć trwały wpływ na nasze nawyki spotkań. Na przykład flirtowanie przez Zoom i długotrwały flirt przed spotkaniem na żywo, prawdopodobnie będą się przeciągać.”

Jedna czwarta samotnych ludzi wskazuje, że rok 2020 miał złe odbicie na poszukiwaniu partnera. Taki sam procent ma nadzieję, że spotka odpowiedniego człowieka w tym roku. 35% chce wykorzystać możliwość i spotkać nowe znajomości w rzeczywistości, po miesiącach wirtualnego flirtowania.

 Pandemia wpłynęła na niektóre aspekty życia miłosnego, ponieważ 18% ankieterów powiedziała, że będą nawiązywać znajomości przez Zoom, zanim zdecydują się z kimś wyjść.

Autor: 
Dariknews.bg, Tłum. Martyna Kujawa

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
2 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.