Hyun Bin oraz Son Ye-jin w związku

Oficjalne potwierdzono związek aktorów grających razem w dramie "Awaryjne lądowanie miłości" (사랑의 불시착). "Jestem wdzięczna, że poznałam dobrą osobę" powiedziała Son Ye-jin. - Para Hallyu w centrum uwagi.

Urodzeni w 1982  Hyun Bin oraz Son Ye-jin, aktorzy grający kochanków w dramie tvN  "Awaryjne lądowanie miłości" (opowiada historię miłosną północno-koreańskiego oficera i południowo-koreańskiej dziedziczki konglomeratu) oficjalnie ogłosili bycie w związku.

1 stycznia agencja Hyun Bin'a  VAST Entertainment napisała "Dwoje ludzi dzięki pracy utworzyli więź, a po zakończeniu kręcenia dramy wzajemnie poczuli do siebie uczucia i zaczęli się spotykać. Prosimy o wasze (fanów) wsparcie". Tego samego dnia Son Ye-jin na swoim Instagramie napisała "Jestem wdzięczna, że poznałam dobrego człowieka i będę się starać, aby wszystko się dobrze układało". Ogłosili, że byli w związku od marca zeszłego roku (po zakończeniu nadawania ów dramy).

Dotychczas para była 3 razy w centrum plotek dot. ich związku, jednak za każdym razem zaprzeczali. We wrześniu 2018 roku po wspólnym graniu w filmie "Negocjacja" (협상) pojawiły się na ten temat artykuły, jednakże nie były prawdą. W styczniu 2019 ujawniono zdjęcie, na którym razem byli w sklepie w Los Angeles USA, jednak para nazwała się "bliskimi ludźmi o tym samym fachu". Jednakże 1 stycznia internetowy magazyn rozrywkowy Dispach opublikował zdjęcie przedstawiające Son Ye-jin zbliżającą się do auta Hyun Bin'a, przez co para przyznała się do związku.

"Awaryjne lądowanie miłości" miało najwyższą oglądalność wynoszącą 21.7% w Korei Południowej. Drama została uznana za najbardziej popularną Hallyu dramę od czasów "Zimowej sonaty" (겨울연가), zajęła 1 miejsce na japońskim Netflixie oraz pojawiła się informacja, że nawet japoński Minister Spraw Zagranicznych Toshimitsu Motegi widział ów serial. Znane japońskie gazety codzienne jak np.. "The Asahi Shimbun" także szybko pisały o nowej relacji aktorów.

Autor: 
Lee Ho-jae, Tłum. Stella Mateja
Źródło: 

dongA.com

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
7 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.