10 restauracji, do których można pójść z tatą w Dzień Ojca (i daj się zaprosić)

Jak zamierzasz świętować nadchodzący Dzień Ojca?  My jedząc, spożywając podwieczorek lub kolację w tych miejscach w Madrycie.

Nadchodzi dzień ojca. Zauważylibyście to gdyby nie reklamy telewizyjne lub ciągłe bombardowanie biuletynami przypominającymi o tym wydarzeniu, kropla ironicznych komentarzy ze strony ojca. Czy pamiętasz, co planujesz mu dać, czy już zarezerwowałeś stolik w jednej z modnych restauracji żeby to uczcić, co chcesz zobaczyć, jak w tym roku się zachowasz? ... Och, tato! Cóż, oczywiście pamiętaliśmy, cóż, oczywiście, że już zarezerwowaliśmy koszulkę Scalpers, którą Ci damy i będziemy Ci ją podkradać - a nawet mamy plan B na wypadek gdyby rozmiar był nieprawidłowy - oczywiście w tym roku zachowywaliśmy się lepiej niż w poprzednim (nie jest to trudne, bo świętujemy to bez uścisków i przez rozmowę wideo) ...  Przede wszystkim oczywiście zarezerwowaliśmy stolik w restauracji! Nie znasz nas, tato? Jeśli 19 marca to idealna wymówka aby wyjść z domu i pozwolić Cię zaprosić.

1. Saddle

Dla rodziców ... Klasyka ducha (i garderoby), ale z awangardowym akcentem i nieskończoną chęcią świętowania i czerpania radości z jedzenia.

2. Popa

Dla rodziców ... którzy chcą podróżować z Tobą ale nie opuszczając Madrytu. W restauracji Popa szef kuchni Willy Moya ma propozycję kulinarną opartą na dobrych produktach i ukłonem w stronę dwóch najważniejszych etapów swojej kariery, które miały miejsce w Sewilli i Stambule.

3. Crustó

Dla rodziców, którzy chcą dostosować się do nowych zwyczajów gastronomicznych i spróbować na wiosnę brunchu, który ich córki tak chętnie wrzucają na Instagram.

4. La Bodega de los Secretos

Dla rodziców, którzy potrzebują romantycznych pomysłów, aby mama później do nich dołączyła, a także dla rodziców lubiących zwykłe śródziemnomorskie jedzenie z dobrym mięsem i dobrą rybą.

5. Madame Butterfly

Dla rodziców, którzy są wielbicielami kuchni fusion, estetycznie i dekoracyjnie apetycznych restauracji oraz z otwartym podniebieniem na różne smaki.

6. Candela Restaurante

Dla rodziców, którzy lubią dobry stół i obrus. Zabierzemy ich do restauracji Candela, która została otwarta pod koniec ubiegłego roku w dzielnicy Chamartín. Ich dania oddają hołd tradycyjnym lookalom gastronomicznym, dlatego w menu znajduje się rozpoznawalna gastronomia przygotowana z sezonowych i wysokiej jakości składników od doskonałych dostawców.

7. Sa Brisa

Dla rodziców lubiących klimat śródziemnomorski i chcących spędzić w nim lato. W Sa Brisa znajduje się balkon na Baleary w Madrycie, tradycja, mieszanka i awangarda łączą się harmonijnie oferując wyjątkową propozycję gastronomii balearskiej.

8. D'platos Deleite

 

Dla rodziców, którzy uwielbiają tapas z Granady, spontaniczność i dobre jedzenie.

  1. Asiako

Dla ojców , którzy mają ochotę na baskijskie barbecue i dla córek, którym jedzenie tego typu odpowiada.

 

Fayer

Dla rodziców, którzy doceniają to, że zabierasz ich do jednej z najmodniejszych restauracji w Madrycie. W Fayer możesz pozwolić swojemu ojcu skosztować izraelskiej kuchni z akcentami najbardziej uznanego argentyńskiego grilla w stolicy Hiszpanii.

Tłumaczyła Karolina Pietrzak

Autor: 
Isabel Serra
Źródło: 

Glamour España

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 4 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.