Smoothies dla dzieci

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko odżywiało się zdrowo. Choć dzieci nie są jeszcze świadomi tego, jak jedzenie wpływa na ich rozwój to często sięgają po batoniki. Okazuje się jednak, że pomimo słodyczy dzieci chętnie sięgają także po pyszne somothies. Takie Smoothies dla dzieci jest nie tylko zdrowe, lecz także pyszne i wygląda bardzo interesująco.

 

Chocorangina

Szczególne smoothie, którego smak sprawia, że można przenieść się do magicznych chwil, ponieważ kombinacja kakao i pomarańczy wprawia w świąteczny nastrój. Siemię lniane nie tylko jest bardzo zdrowe, ale także powoduję uczucie sytości.

 

FIGOWE MARZENIE

Figowe marzenie to kompozycja migdałów z figami. Takie Smoothie powoduje uczucie sytości i jest idealne na śniadanie. Dodatkiem jest cynamon, który podkreśla smak i oczyszcza organizm.

 

Królowa Melon

Dużo witaminy A, nieporównywalny smak lata z dodatkiem nasion chia. Królowa Melon znalazła także uznanie na imprezach. Cytryna dodaje orzeźwienia.

 

PANI TRUSKAWKA

To połączenie pysznych, zdrowych truskawek z mlekiem migdałowym! Takie Smoothies jest bardzo korzystne dla systemu immunologicznego. Dodatkiem do napoju może być mięta, która działa uspokajająco oraz może być wykorzystana jako ozdoba.

 

SMOOTHIES TO ENERGIA DLA DZIECI

Do zrobienia Smoothies potrzebne jest jedynie parę składników i chwila czasu. Można sięgać po nie codziennie. Nie zawierają dodatków, są całkowicie naturalne . Potrzebujesz jedynie mixera bądź blendera. Taka bomba witaminowa doda energii na cały dzień!

 

Autor: 
Clara Ott/Jowita Kasiczak
Źródło: 

amicella.de

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
7 + 8 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.