Po internecie krąży dziwne wideo. Będziecie zszokowani tym, co dziś wyprawiają nastolatki.

Kiedy korzystanie z prezerwatywy jest złym pomysłem ? Gdy próbujecie wciągnąć ją do nosa i wyjąć przez usta. Jeśli pytacie kto i po co by to robił, najprawdopodobniej nie słyszeliście o próbie „wciągania prezerwatywy” .

Próba zakłada użycie nowej prezerwatywy (ze starą mogłoby się nie udać), wciągnięcie jej przez nos, a potem wyciagnięcie przez gardło, w międzyczasie kręcicie wideo, żeby całe doświadczenie z prezerwatywą pokazać na YouTube.

To „doświadczenie”, właściwie nie jest nowe. Znane jest od paru lat, ale teraz ponownie zyskuje na popularności.

Jak pisze Forbes, już w 2007 roku opublikowano na YouTube zdjęcie (cieszące się sporą popularnością) przedstawiające wciąganie prezerwatywy. W 2013 roku użytkownik “Savana Strong” pokazała na tej samej platformie jak się wciąga prezerwatywę przy muzyce Tylor Swift.

Teraz w internecie znowu opublikowano filmik pokazujący to skrajnie niebezpieczne „doświadczenie”.

A co, jeśli coś pójdzie nie tak ? Będziecie próbować wciągnąć do nosa coś większego niż nozdrze, zrobionego z lateksu odpornego na pękanie, nasączonego lubrykantem i środkiem plemnikobójczym ?

Po pierwsze, jedyne co oprócz powietrza musicie wciągać do nosa to środki w sprayu przepisane przez lekarza. Wszystko inne może uszkodzić wrażliwą śluzówkę nosa, wywołać alergię, infekcję albo spowodować uduszenie. Prezerwatywa wyjątkowo łatwo może przykleić się do nosa lub gardła.

Autor: 
M.M/Tłum. Emilia Lierda
Źródło: 

The Forbes

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.