To krzesło firmy Sklum jest tak ładne, że nikt się nie domyśli, że jest biurowe

Twoje narzędzie do telepracy może być najpiękniejszym przedmiotem dekoracyjnym w twoim salonie.

Problem numer 395 związany z posiadaniem małego mieszkania i telepracą: twoje biuro zostaje „wbudowane” w salonie.

Rozwiązanie numer 395: już Ci zaproponowaliśmy najpiękniejsze i najbardziej elastyczne biurka, które można ustawić w dowolnym miejscu.

Problem nr 396: Jakie krzesło mogę wybrać, aby było wygodne przez cały dzień, lecz aby nie kolidowało z dekoracją mojego mieszkania? Tak, codzienne pompowanie i opróżnianie piłki gimnastycznej do ćwiczeń jest pomysłem, ponieważ zwykłe krzesła biurowe są nieporęczne i nie do końca estetyczne. Jednak w ogromnym katalogu Sklum znaleźliśmy takie, który łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i ducha dekoracyjności. Jest jedyne, które chcesz posiadać w swoim domu, ponieważ jest piękne.

Nazywa się Mina i jest to krzesło biurowe, ale także obiekt pożądania, ponieważ nie wygląda jak żadne z tych, które zwykle widzimy w co drugim miejscu pracy. Tak takie, których nie chciałbyś mieć w swoim salonie lub sypialni, ponieważ są zbyt ergonomiczne, ich kolor (przeważnie czarny) i ich wygląd nigdy nie pasują do wystroju twojego domu. Z drugiej strony plan B zakłada użycie krzesła innego niż biurowe, więc jest bardziej niż prawdopodobne, że po 2 godzinach będą bolały Cię plecy. Mimo to Mina przyszła, aby rozwiązać problem komfortu i estetyki w postaci mebla, który ma podłokietniki, stalową ramę i poduszki o wysokiej gęstości, które zapewniają komfort i ergonomię spędzania wielu godzin w pozycji siedzącej. Jednakże ma też nordyckie linie, niezwykle pożądane pastelowe kolory i delikatny kształt, który nie będzie zmieniać się w domu.

To krzesło dostępne jest w trzech odcieniach (błękitny, blady róż i miętowa zieleń), które możesz ozdobić lub skontrastować, to ty o tym decydujesz jaki będzie twój dom. Mój jest wyceniony na 76,95 €.

Autor: 
Ana Serrano / Tłumaczenie: Karolina Pietrzak
Źródło: 

Glamour Espańa

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
6 + 8 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.