Zaufany pracownik Trumpa: „Melania odlicza minuty do rozwodu”

Domem Melanii Trump, jako modelki, był wybieg. Jako pierwsza dama USA udzielała się relatywnie rzadko. Oprócz tych niewielu wystąpień, pojawiają się momenty, w których czuła się nieobserwowana, a które zostały jednak uwiecznione na nagraniach, i które ukształtowały wizerunek 50-latki. Jak na przykład przy zaprzysiężeniu na prezydenta w styczniu 2017, kiedy uśmiech zniknął z jej twarzy w momencie, kiedy jej mąż się od niej odwrócił. Albo podczas wizyty państwowej w Izraelu, niedługi czas później, kiedy uderza w rękę prezydenta, gdy ten chce ją ująć za dłoń. Podczas kampanii wyborczej, Melania aż podejrzanie mało reklamowała swojego 74-letniego męża.

„Melania odejdzie, jak tylko on przestanie być prezydentem”

Cóż Trump przegrał wybory- jeśli wierzyć byłej doradczyni Trumpa Omarosa Minigault Newman, oprócz pożegnania się z kolejną kadencją, będzie musiał pożegnać się także z żoną. „ Melania odlicza każdą minutę, do momentu opuszczenia przez Trumpa urzędu, a tym samym do możliwości wzięcia rozwodu. Gdyby próbowała go skompromitować i odeszła podczas jego kadencji, znalazłby drogę, aby ją za to ukarać” cytuje Manigault Newman brytyjska gazeta brukowa

Trumpowie nie wydawali się podczas publicznych wystąpień tak harmonijni jak na przykład Obamowie. Spekulacjom o tym – dla Trumpa już trzecim- małżeństwie nie ma końca. Od  niegroźnych plotek o oddzielnych sypialniach, po ciężkie zarzuty o romansach Donalda Trumpa i molestowaniu seksualnym sprzed jego przeprowadzki do Białego Domu. Wiele kobiet jednocześnie wniosło takie oskarżenia, ale Trump odrzucił je wszystkie. Nie miały one jednak żadnych konsekwencji politycznych. Washington Post pytał we wrześniu, po ujawnieniu kolejnego oskarżenia, czy „ktokolwiek słucha co się dzieje?”

O to, że pochodząca ze Słowenii, była modelka, pozostała w Białym Domu, tylko tłem, także oskarża się Donalda Trumpa. Jest mistrzem w przyciąganiu uwagi na siebie. Niezależnie od jego dominacji, 50-latka nie szukała uwagi. Jak niezauważona pozostała jako Pierwsza Dama, najlepiej obrazuje porównanie z Michelle Obama. Była nie tylko bardziej obecna w mediach jako First Lady, ale stała się niejako gwiazdą swojej demokratycznej partii. Trudno sobie wyobrazić, że Melania Trump mogłaby kiedykolwiek osiągnąć taki prestiż.

Trzy razy żonaty, jego małżeństwa ze zjawiskowymi kobietami i dwa rozwody, stały się tematami licznych nagłówków. W 1977 roku poślubił czeską modelkę Ivanę Zelnickovą. Ma z nią troje dzieci, między innymi Ivankę, dzisiaj ex-modelkę i bizneswoman. W 1993 roku bierze ślub z aktorką Marlą Maples. W 1997 rozpada się i to małżeństwo. Żoną numer 3 staje się w 2005 roku Melania Knauss. Z Maples i Melanią Trump ma jeszcze dwójkę dzieci.

Autor: 
Tłum. Marta Rzany

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
4 + 5 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.