Phoebe Dynevor z “Bridgertonów” w związku z Petem Davidsonem, hollywoodzkim łamaczem serc?

Po licznych plotkach i pogłoskach, Phoebe Dynevor i Pete Davidson okazali się być parą. Jest to “niezbyt poważna” relacja, mimo, że były Kai Gerber i Ariany Grande bardzo często podróżował między Anglią i Stanami Zjednoczonymi, żeby zobaczyć się z ukochaną.

Chociaż ta dwójka wiele razy dała się razem zauważyć zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w USA, pewne źródło potwierdziło w Page Six, że prawdopodobnie między nimi iskrzy. Według tych mediów jednak para “nie spieszy się” ani “nie jest to nic poważnego”. W gruncie rzeczy przecież te dwie gwiazdy dzieli cały ocean. Podczas gdy Phoebe Dynevor przez cały czas kręcenia drugiego sezonu “Bridgertonów” przebywa w Anglii, były chłopak Kai Gerber (który był również w związku z Kate Beckinsale, Margaret Qualley oraz był zaręczony z Arianą Grande) jest w Nowym Jorku na planie “Saturday Night Live”, programu, w którym regularnie uczestniczy.

Dystans może być jedną z przyczyn, dla których ich relacja nie jest jeszcze oficjalna. “Poza tym Pete musi ją kochać, jeśli leci do małych, malowniczych, angielskich wiosek, żeby spędzić z nią trochę czasu na planie”, śmieje się nasz informator.

Ręka w rękę

W marcu ten duet stał się przedmiotem licznych pogłosek na temat ich możliwej miłosnej relacji. Tilly Wagg, nastolatka z wioski Caverswall w Staffordshire w Wielkiej Brytanii zauważyła nasze dwie gwiazdy na ulicy. Wydawali się być ze sobą zżyci, “trzymali się za ręce i przytulali się”, wyjaśniła nastolatka w rozmowie z Page Six. “Można było powiedzieć, że są razem i w dodatku wydawali się być ze sobą szczęśliwi”, dodaje. Młoda dziewczyna szybko wyciągnęła wnioski: “Nigdzie w mediach nie wyczytałam nic o tym, że są w związku, ale jak tylko zobaczyłam ich razem, pomyślałam: a może jednak są?”. Ciąg dalszy nastąpi.

Autor: 
Léonie Dutriévoz / Tłumaczenie: Aleksandra Kaszubowska

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
13 + 7 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.