Były mąż Kaczyńskiej ożenił się!

Marcin Dubieniecki nie był długo rozwodnikiem. Były mąż Marty Kaczyńskiej poślubił kilka dni temu Katarzynę M., byłą żonę Artura Boruca - podał serwis viva.pl. Portal magazynu „Viva” donosi także, że nowa żona Marcina Dubienieckiego jest w ciąży i oczekuje narodzin syna.

Ślub Marcina Dubienieckiego i Katarzyny M. miał odbyć się w jednym z warszawskich urzędów stanu cywilnego.

- Uroczystość odbyła się wedle wszelkich przesłanek w stolicy, gdyż w Trójmieście nie krążą na ten temat żadne informacje. Wydaje się to o tyle prawdopodobne, że zarówno Marcin, jak i Kasia mają mieszkania w Warszawie, więc ślub miał podobno miejsce w jednym z urzędów stanu cywilnego w stolicy - donosi informator „Vivy”.

Były mąż Marty Kaczyńskiej przyśpieszył decyzję o ślubie, z powodu odmiennego stanu swojej partnerki.

- Zdaje się, że było to koniecznością, ponieważ we wrześniu młodzi państwo Dubienieccy zostaną rodzicami synka, co do którego tata ma już określone plany na przyszłość. Są one związane ze sportem - dodaje źródło serwisu.

Przypomnijmy, że Marcin Dubieniecki i Katarzyna M. poznali się w 2009 roku. Prawnik prowadził sprawę rozwodową swojej klientki z bramkarzem reprezentacji Polski. To m.in. dzięki niemu była żona Artura Boruca wywalczyła wówczas spore alimenty na syna Aleksandra (9 l.).

Marcin Dubieniecki do listopada 2016 roku był mężem Marty Kaczyńskiej. Rozwód z córką Lecha i Marii Kaczyńskich odbył się bez orzekania o winie.

Warto dodać, że Marcin Dubieniecki i Katarzyna M. zostali zatrzymani przez CBA w sierpniu 2015 roku w sprawie domniemanego wyłudzenia pieniędzy z Państwowego Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Były mąż Marty Kaczyńskiej opuścił areszt pod koniec października 2016 roku po wpłaceniu 3 mln zł kaucji. Była żona Boruca na wolność wyszła dwa miesiące wcześniej za poręczeniem miliona złotych.

Autor: 
--------------

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.