Suana Griso na żywo karci Franem Riverą

Susanna Griso na żywo wyśmiała jedno z pytań Fran Rivera skierowane do Luisa Moyi.

Fran Rivera przeprowadził wywiad z Luisem Moyą w swoim programie o nazwie „Puliczne lustro”. Susannie Griso nie spodobało się żadne z pytań.

Fran Rivera przeprowadził w swoim programie „Publiczne lustro” cykl wywiadów, a jego ostatnim gościem był Luis Moya. Fran i Luis rozmawiali dość długo w uprzywilejowanym towarzystwie, a fragmenty nagranego wywiadu przeplatały się z hałasem jaki panował na planie.

Jedno z pytań, które Fran zadał Luisowi, nie spodobało się Susannie Griso, a gdy tylko ponownie połączyli się na żywo, to nie zawahała się powiedzieć torreadorowi, że „to pytanie jest nie na miejscu”.

„Czy kobiety prowadzą samochód równie dobrze jak mężczyźni?” - Rivera zapytał Luisa Moyę, który szybko odpowiedział mu twierdząco. Kilka dni później na planie Susana Griso powiedziała Franowi Riverze, że nie tylko prowadzą samochód równie dobrze jak mężczyźni, ale także, że kobiety są „bardziej poważane przez firmy ubezpieczeniowe”.

„Istnieje statystyka, która mówi, że kobiety powodują więcej wypadków drogowych” - powiedział gość programu, na co prezenter warknął: „Nie prawda, to jest tylko twoje zdanie”, wywołując śmiech wśród widzów.

 

Autor: 
Tłumaczenie: Karolina Pietrzak

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
9 + 9 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.