Wypożyczalnia ostatnich krzyków mody Made in Italy.

Kilka pytań do... Alessandro Varisco.

Nowość i przełom dla firmyTwinset, która właśnie wylansowała Pleasedontbuy, czyli wypożyczalnię odzieży. W rzeczywistości jest to pierwsza marka Made in Italy, która opracowała plan biznesowy związany z nowym projektem w modzie włoskiej, oznajmia prezes Alessandro Varisco.

Pleasedontbuy signed byTwinset jest już dostępny na rynku we Włoszech, w autoryzowanych punktach sprzedaży. Od 2020 roku będzie eksportowany do zagranicznych sklepów firmowych i stanie się wirtualną rzeczywistością.

 

Pleasedontbuy to jest ...

„To mała kolekcja składająca się z 21 modeli wykonanych z najlepszych gatunkowo tkanin, mająca na celu rozpowszechnianie wysokich standardów jakości wśród młodzieży. Jest zaprojektowana dla tych, którzy nie mogą wydawać dużych pieniędzy. To właśnie dla nich został stworzony pomysł wypożyczalni modnych i nowych ubrań”.

Czy styl jaki reprezentuje kolekcja kapsuły to ten typowy dla włoskiej marki TWINSET?

„To koncepcja mody dostosowana do różnych okazji. Klienci mogą wypożyczyć suknię ślubną princessa, gustowny kostium do biura lub coś zmysłowego na wieczór w klubie”.

Porozmawiajmy o cenach. Czy rzeczywiście są na każdą kieszeń?

„Ceny kształtują się od 40 do 90 Euro za wypożyczenie jednego ubrania. Koszt tego typu usługi jest fundamentalny: jeśli jakiś artykuł drożeje o 20 Euro, od razu notujemy widoczny spadek zaineresowania.”

W praktyce na czym polega wypożyczenie odzieży?

„Stworzyliśmy strefę ze spacjalną instalacją, w której dziewczęta mogą fotografować się, po czym publikować swoje zdjęcia w sieciach społecznościowych. Dodatkowym atutem jest usługa krawiectwa i czyszczenia na sucho. W przypadku zniszczenia odzieży ubezpieczenie pokrywa koszty”.

Autor: 
G.B.S./Tłum. Anna Skowronek
Źródło: 

Elle Italia

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
3 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.