ANIA JAGODZIŃSKA x MOHITO

Kampania Mohito na sezon wiosna lato 2016 z udziałem Ani Jagodzińskiej zaowocowała kolejną kolaboracją, tym razem na płaszczyźnie projektowej. W szczytnym celu pomocy dzieciom, modelka stworzyła linię 5 koszulek o uniwersalnych fasonach odszytych z miękkiej, przyjemnej w dotyku dzianiny. Polska marka, dla której nie jest to pierwszy charytatywny projekt, całość dochodu ze sprzedaży kolekcji przekaże fundacji Dajmy Dzieciom Siłę (wcześniej znanej jako Fundacja Dzieci Niczyje).

 

Zdecydowaliśmy się na slogan #POKOCHAJSIE, czyli podejście z miłością do siebie i do innych ludzi, ponieważ dopóki nie znajdziemy w sobie dobra, nie będziemy mogli zaobserwować go w drugiej osobie – mówi o kolekcji Ania Jagodzińska. Właśnie dlatego wraz z Mohito chcemy kibicować młodym osobom, które mają utrudniony start w dorosłe życie. Każdy człowiek zasługuje na równe szanse. – tłumaczy Jagodzińska.

Kolekcja jest już dostępna w sprzedaży w sklepach stacjonarnych i online, a ceny wahają się od 39,99 PLN do 49,99 PLN. Lubimy!

Marta Waglewska

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.