Trendy tatuażowe na początek roku szkolnego 2020

Nie wiemy dlaczego, ale powrót do szkoły wciąż przynosi zmiany. Wracając z wakacji, uważnie przyglądamy się nowym trendom fryzjerskim, modowym i lifestyle'owym. Podejmujemy się dużych projektów, takich jak powrót do sportu, (naprawdę) uprawianie jogi, zdrowsze odżywianie itp. A nawet tatuaż. Po dyskretnym przyglądaniu się ślicznym tatuażom dziewcząt na plaży chęć pójścia pod igłę nie zostawia nam cienia wątpliwości. Tak, ale proszę bardzo, wizyta u tatuatora jest tematem kilku przemyśleń. Na szczycie listy? Wybór tatuażu! A kto jest lepszy niż Pinterest, aby dać nam świetne pomysły. Sieć społecznościowa, będąca prawdziwą świątynią inspiracji, przewidziała, że te zjawiska będą dominować w każdym sezonie, publikując liczne roczne raporty dotyczące kolejnych trendów. A świat tatuaży nie jest wyjątkiem. Tej jesieni Pinterest otwiera przed nami nowe horyzonty.

Tatuaże z czerwonego atramentu

Tatuaże z czerwonym atramentem są bardzo popularne. Dowodem na to jest ciągły wzrost wyszukiwań w serwisie zawierającym słowo kluczowe „czerwony atrament”. Dlaczego to kochamy? Seksowne i niebanalne-  dajemy się uwieść minimalistycznemu wzorowi, który nadaje naszej skórze niepowtarzalny wygląd.

Tatuaż self-love

W dobie pozytywizmu ciała i innych ruchów promujących samoakceptację, tatuaże „dedykowane” są na porządku dziennym. + 1320% wyszukiwań od początku roku.

Niezawodne pozytywne myśli

Ten sam motyw przewodni, co tatuaże z miłością do samego siebie, pozytywne myśli są jeszcze bardziej popularne niż w zeszłym roku. Dlaczego odnoszą taki sukces? Są motywujące. Te mantry wprawiają nas w dobry nastrój, nawet w poniedziałek rano.

Tatuaż dumy

To jest zaskakująco dobra niespodzianka w naszym raporcie. Tatuaże nawiązujące do społeczności LGBT + są niezwykle popularne. Wejdź na Pinteresta i obejrzyj razem z nami więcej inspiracji na tatuaże, takich jak: czerwone serce, tatuaże napisy zrobione czerwoną trzcionką, czy tatuaże pride w postaci flagi, czy tęczowego napisu. Wszystko znajdziesz na Pintereście!

Autor: 
Elisa Casson; Tłumaczenie: Barbara Orchowska
Źródło: 
Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
7 + 9 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.