Oto buty, o których wszyscy marzą

Najbardziej pożądana współpraca powraca we wrześniu w drugiej odsłonie. Prada i Adidas wypuszczają trzy nowe modele kultowego sneakersa Superstar.

To pracowity początek sezonu mody. Zaskoczona kryzysem zdrowotnym Covid-19, musiała podjąć ważne wyzwania, aby nadal zachować równowagę gospodarczą. W przededniu Tygodnia Mody Wiosna-Lato 2021 domy mody zajęte są prezentowaniem w najlepszych warunkach, jakie będą trendy pięknego przyszłego sezonu. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku Prady, na którą szczególnie niecierpliwie czekano na przełomie: będzie to pierwsza kolekcja, w której mistrzem kreacji będzie Raf Simons. Ale wcześniej włoski dom stoi przed kolejnym wyzwaniem, wydając drugą współpracę z Adidasem. Imperium sportowe postanowiło zrobić to ponownie z Pradą. W listopadzie 2019 roku oba domy zaskoczyły wszystkich, przedstawiając partnerstwo na elegancką i swobodną współpracę. W programie rok temu: para Superstar i torba do kręgli z wytłoczonymi dwoma pazurami. Całość sprzedawana w ultra limitowanej edycji.

PRADA X ADIDAS: Runda 2

Nie rozdzielamy zwycięskiej drużyny, ponieważ dwa mastodonty mody znów to robią. W edycji 2020 w programie są trzy powtórki z Superstar. Jeden czarny, jeden biało-czarny i jeden biało-srebrny chromowany. Całość wyprodukowana w fabrykach Prady we Włoszech. Tak, jest to odzież sportowa, ale szykowna! Stworzone w 1969 roku, ponownie odświeżone tenisówki, zachowały swoje klasyczne linie i odrobinę stylu retro, ale zyskały wiedzę i oferują smaczny lifting. Wypuszczone do sklepów 8 września.

Autor: 
Matthieu Bobard Deliere; Tłumaczenie: Barbara Orchowska
Źródło: 
Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
4 + 4 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.