Nowe buty na platformie z Bershka świetnie współgrają z 9 najładniejszymi trendami

Zdjęcie: Zarateman/ Wikimedia Commons

Bycie najmodniejszą dziewczyną wiosny 2021 roku będzie możliwe dzięki zrobieniu ciekawego zakupu. A jeśli wybieramy się na wycieczkę po Bershce, to chodzi tutaj o trampki.

Oczywiście nie byle jaka para trampków, ale chodzi tutaj o trampki na platformie, które w tym sezonie wyróżniają się dzięki swojej funkcjonalności i oryginalności. Co więcej, zakochaliśmy się w nich bardziej, kiedy nauczyliśmy się ich ,,instrukcji obsługi''. I to głównie dlatego, że ich dwukolorowy projekt sprawia, że są to buty najbardziej modne i zarazem najwygodniejsze jakie kiedykolwiek widzieliśmy, a także dwa razy bardziej wszechstronne i praktyczne.

Jak już wcześniej pokazali styliści Inditexu, wyglądają świetnie m.in. z krawatem i dopasowanymi, oversizowymi koszulami, z mini sukienkami z wycięciami, z bufiastymi rękawami, z koronkowymi topami, które powróciły z początku XXI wieku, patchworkowymi dżinsami i krótkimi blezerami, a nawet tymi stylizacjami, które łączą sportowy styl z klasyką - tak jak lubią najbardziej stylowe dziewczyny.

Naprawdę nie ma znaczenia czy wolisz klasyczne, czy nowoczesne trendy - wszystkie świetnie wyglądają z tymi trampkami na platformie. A to jak się prezentują można zobaczyć na: https://www.glamour.es/moda/tendencias/galerias/zapatillas-deportivas-plataforma-bershka-tendencias-primavera-2021/18699/image/1188764.

Autor: 
Marilú Almaguer, tłum. Karolina Pietrzak
Źródło: 

Glamour Espańa

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 6 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.