Brama garażowa, która chroni nie tylko Twój samochód

Brama od garażu ma kilka funkcji, a ochrona samochodu to tylko jedna z nich. Jeśli masz zamiar pierwszy raz kupić bramę garażową lub ją zmienić, musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Jakie dokładnie, powiemy ci z pomocą naszego partnera, firmy Hörmann, która ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Wracając do pytania – jakie cechy muszą mieć drzwi do twojego garażu, abyście mogli spać spokojnie – Ty i Twój samochód? Muszą być mocne na zewnątrz, gładko się otwierać, szczelnie zamykać i mieć dobrze działające mechanizmy, które w żaden sposób nie powinny się zużywać i jeśli to możliwe, powinny być ładne. Oczywiście to ostatnie jest kwestią gustu, a nasi partnerzy mają do dyspozycji dziesiątki powłok i mogą zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Jednakże najważniejszą cechą jest bezpieczeństwo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że chociaż ich drzwi nie wyglądają na stare, mogą nie być zabezpieczone ze względu na zużyte części lub z powodu nieprawidłowego montażu. Dlatego ważne jest, by zapamiętać, że powierzchnie, których dotykasz, są specjalnie zaprojektowane, aby cię chronić - praktycznie nie istnieje miejsce, które można przeciąć, a w przypadku bram segmentowych projektanci firmy Hörmann zaprojektowali panele w taki sposób, aby nie można było ich zatrzasnąć.

Automatyczny napęd bramy garażowej został zaprojektowany z doskonałą ochroną, która wykrywa obiekt podczas ruchu i reaguje automatycznie w mniej niż sekundę - dzięki czemu możesz być spokojny, gdy Twoje dziecko lub zwierzę może swobodnie bawić się w pobliżu garażu. Bramy garażowe Hörmann są dostępne z mechanizmem blokady oraz cofania, który zapewnia zatrzymanie bramy, gdy tylko napotka przeszkodę.

System Hörmann ProMatic (dostępny również z opcjonalnym akumulatorem w garażach bez dostępu do prądu) lub SupraMatic ma wbudowany ogranicznik mocy. Zatrzymuje drzwi, jeśli napotka przeszkodę podczas zamykania lub jeśli podczas otwierania dziecko próbuje podciągnąć się razem z drzwiami. Nawet podczas przerwy w dostawie prądu, awaryjne odblokowywanie umożliwia łatwe i szybkie otwarcie bramy, a tym samym wejście i wyjście z garażu.

Dlatego na początku powiedzieliśmy, że bramy garażowe firmy Hörmann z automatycznym mechanizmem i funkcją “stop” chronią nie tylko Twój samochód, ale również mogą zapobiec poważnym wypadkom z dziećmi, zwierzęciem lub samochodem. Dodatkowo posiadają mechaniczne zabezpieczenie przed włamaniem, dzięki czemu złodzieje nie mogą otworzyć drzwi, które są zamknięte, bez spowodowania poważnych uszkodzeń.

Autor: 
Tłumacz: Yasmeen Ibupoto

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 2 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.