Dziecko: ładne biurko na początek roku szkolnego

Niezastąpione w sypialni biurko dla dzieci może być funkcjonalne, designerskie lub dyskretne. Do prac domowych lub po prostu zajęć manualnych wybierz biuro odpowiednie do wieku, potrzeb i dedykowanej przestrzeni. Porady!

Nasze dziecko jest w wieku, w którym dzieci mają swoje biurko lub stolik do pracy, należy więc pomyśleć o przeorganizowaniu jego pokoju, aby stworzyć dobrze przemyślany mały kącik. Od tego momentu zaczyna się łamigłówka wyboru tego najważniejszego elementu, którego nasze dziecko będzie potrzebować przez cały okres nauki. Nawet jeśli stawiamy na praktyczną i funkcjonalną stronę, nie możemy zapomnieć o zabawie z ultra dekoracyjnym duchem. Niskie ceny, designerskie elementy, meble modułowe ... odkryj biurka dla dzieci, które mają wszystko, co najlepsze!

Stwórz kąt do pracy w sypialni dziecięcej

Najlepiej jest umieścić biurko w pobliżu okna lub nawet bezpośrednio z przodu, aby uzyskać maksymalną przejrzystość. Jeśli tak nie jest, zadbajmy o oświetlenie, aby nie nadwyrężać wzroku. Jeśli chodzi o przestrzeń, musisz wziąć pod uwagę odległość niezbędną, aby móc zainstalować krzesło bez skręcania. Po uwzględnieniu tych elementów zostawiamy miejsce dla naszej wyobraźni: na strychu, w szafce wkomponowanej w ścianę ... bawimy się!

Jak wybrać biurko dla swojego dziecka?

Pierwszym kryterium do wzięcia pod uwagę jest oczywiście wiek naszego dziecka i jego potrzeby. Praca domowa czy prace plastyczne? We wszystkich przypadkach należy zapewnić wystarczająco duży blat, aby biurko było wygodne i, jeśli to możliwe, wbudowane szuflady, aby zwolnić miejsce do pracy.
Nie minimalizujmy również wyboru krzesła do biura. Niech będzie wygodne, w odpowiedniej odległości od blatu i niezbyt ciężkie, aby dziecko mogło samodzielnie je przesuwać i uzyskać pełną autonomię.

Jakie biurko dla ucznia szkoły podstawowej?

Nasze dziecko już dorosło i poszło do szkoły podstawowej. Stół do gry przekształcony w biurko lub klasyczne biurko szkolne- wybór jest szeroki i można dobrze wybrać. A ponieważ jest to czas, w którym dzieci szybko rosną i aby uniknąć zbyt częstych zmian, możesz postawić na skalowalny komputer stacjonarny.
Nieco droższy w zakupie, będzie towarzyszył dziecku przez całe jego szkolne życie.

Chcę drewniane biurko dziecięce

Kto mówi biurko i drewno, mówi biurko z naszego dzieciństwa. No nie tylko. Drewniane biurko jest modne i ultra nowoczesne. Całkowicie surowe lub pomalowane, sam blat lub nóżki, nawet jako półka do powieszenia na ścianie, drewniane biurko dopasuje się do każdego wnętrza.

Stolik dziecięcy vintage lub desk design

Styl vintage, który już od kilku sezonów zawładnął naszymi wnętrzami i kontami na Instagramie, sprawia, że ​​chętnie go wybieramy. I słusznie! Dlaczego więc nie poddać się temu trendowi, dekorując sypialnię naszych maluchów? Uwielbiamy biurka w stylu vintage, odkryte na pchlim targu lub w reedycji inspirowanej latami 50. Ale nie pomijajmy też biurek projektowanych. W wersji hiperstrukturalnej lub minimalistycznej doskonale odnajdą się w pokoju dziecka.

Poniżej przedstawiamy wam biurka w różnych stylach, które możecie wybrać dla waszego dziecka. Drewniane, stolik do zabaw plastycznych, minimalistyczny czy nowoczesny design. Wasz wybór!

Autor: 
Barbara Neyman Tłumaczenie: Barbara Orchowska
Źródło: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
2 + 13 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.