Ławko-skrzynia, nowy trend wśród mebli

Unowocześniona i zdecydowanie dekoracyjna, bezpieczna ławka powraca do naszych wnętrz. Jednak jak poddać się temu trendowi? Przegląd najpiękniejszych osiągnięć odkrytych na Instagramie.

Często schowany we wnęce, wbudowany w szafki, oparty o ścianę, bez widocznych stóp, z wygodnymi poduszkami. Tak mógłby wyglądać robotyczny portret nowej generacji bezpiecznych ławek. Uważaj jednak, aby nie pomylić ich z drewnianymi ławami, ponieważ w przeciwieństwie do nich nie są meblami koczowniczymi. Prawdziwy ulubieniec architektów, dekoratorów wnętrz i modnych restauracji, to siedzisko daje również dużo wygody w naszych domach. Prosta komoda lub bardziej złożony mebel, dwa style są wyraźnie widoczne.

Jak połączyć wystrój pokoju z ławko-szafką?

Chwalona za swoją ozdobną stronę, ławka bagażnika jest również niezwykle praktyczna. W najprostszej wersji podstawa może stać się schowkiem z otworem,
do którego dostęp będzie od góry lub przez szuflady umieszczone na jej przedniej powierzchni. Idealna do jadalni w kuchni lub miejsca do czytania w sypialni dziecięcej. W przypadku małych powierzchni, połączonych z kolorowymi ścianami, ta ławka umożliwia oznaczenie przestrzeni poprzez nadanie im funkcji, bez ich podziału. Uwielbiamy również jej wersję biblioteczno-szafkową. Bardziej imponująca architektonicznie, zamienia się w przytulną niszę otoczoną magazynami. Ten element idealnie nada się do przedpokoju, ułatwiając powrót do domu. Prawdziwa komora dekompresyjna, w której dobrze będzie zdjąć buty i schować płaszcz.

Oprócz zwiększenia przestrzeni do przechowywania, ten integralny mebel umożliwia ukrycie wszelkich kabli i przewodów i innych żwirków dla kotów, których nie chcesz już wystawiać. Rozsądne!

Autor: 
Barbara Neyman Tłumaczenie: Barbara Orchowska
Źródło: 
Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
2 + 6 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.