Chcecie sprawdzić, czy w waszym domu ’mieszka’ zła energia ? Pomoże wam szklanka z wodą

Każdy, kto wchodzi do waszego domu wnosi określony rodzaj energii, która może być pozytywna albo negatywna.

Jest wiele sposobów, dzięki którym możecie sprawdzić, czy wasz dom wypełniony jest złą energią. Najlepszym z nich jest sztuczka ze szklanką wypełnioną wodą.

Każde z nas ma energię, która kumuluje się tam, gdzie przebywamy i w przedmiotach, z których korzystamy. Nasze domy to miejsca, gdzie spotykają się różne energie, nasze i członków naszej rodziny. Negatywna energia wywołuje stres, zdrowotne i finansowe problemy, a także złe samopoczucie. Jeśli myślicie, że w waszym domu skumulowała się taka energia, natychmiast zacznijcie działać.

Do zwykłej szklanki nasypcie morskiej soli (powinna wypełnić 1/3 szklanki). Oprócz soli, do szklanki nalejcie 1/3 zimnej wody i 1/3 białego octu. Szklankę postawcie w pokoju, w którym waszym zdaniem skumulowała się negatywna energia.

Przez 24 godziny nikt nie może dotykać szklanki. Jeśli po upływie tego czasu ciecz jest taka, jaką pozostawiliście, możecie odetchnąć- w tym pokoju nic złego się nie dzieje. Ale, jeśli w szklance zauważycie pęcherzyki (banieczki) lub ciecz stała się mętna- ewidentnie macie problem.

Ponieważ ciecz wchłonęła negatywną energię, przelejcie ją do większej szklanki i dolejcie wody.

Róbcie tak każdego dnia, dopóki woda nie stanie się przezroczysta.

Autor: 
Tłum. Emilia Liberda
Źródło: 

Sputnik

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
4 + 2 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.