Źle się czujesz po zjedzeniu mięsa? Czy węglowodany naprawdę tuczą? Rozprawmy się z mitami na temat tego, co wkładamy na swoje talerze.
Sukienki z pieluchy, trend solidarnościowy, oszałamiająca kariera ortalionów i kreszowych dresów. Moda ostatniego stulecia w Polsce to, owszem, nowinki ze świata, ale też zjawiska nadwiślańskie, nasze. Czy ładne? Kwestia gustu. Czy były doświadczenie
9 lutego został uznany Dniem Pizzy, dlatego postanowiłam przybliżyć Wam historię tego najpopularniejszego włoskiego przysmaku, który pokochał cały świat.
Poród zwany lotosowym w Polsce wciąż jest mało znany. Swoją popularność zdobył na Bali oraz Filipinach. Para z Olsztyna, jako jedyna w naszym kraju, zdecydowała się na taki zabieg. Przeczytaj jak wygląda i na czym polega ten „egzotyczny” poród.
Przełamując kulturowe tabu, Fatima Al-Madany przeprowadziła pierwsze w Palestynie badania dotyczące ciąż pozamałżeńskich. Rozmawiałam z nią nie tylko o wynikach badań, lecz także o tym, dlaczego nikt wcześniej nie podjął tego tematu.
Ikona paryskiej mody, Coco Chanel, zmarła 40 lat temu. Pozostała po niej "mała czarna", sznury pereł, fryzura na pazia, zapach Chanel No. 5 i wciąż żywa legenda. Coco Chanel nie miała łatwego życia, mimo to osiągnęła ogromny sukces.
W Sydney zmarła Annalise Braakensiek. Australijską modelkę policja znalazła w mieszkaniu. Według wstępnych analiz celebrytka mogła nie żyć od kilku dni. Śledczy badają przyczynę zgonu.
Zadzwonił do mnie dzień po Bożym Narodzeniu i powiedział: „W końcu się wyrwałem z tego rodzinnego piekła. Masz jeszcze ten czerwony komplecik? Bo będę zaraz u ciebie”. Chciałam, ale nie potrafiłam go odrzucić. Przyjechał z kwiatami i winem
Najpiękniejszą kobietą wszechświata została reprezentantka Filipin Catriona Gray. Które miejsce zajęła znana z telewizyjnych programów Polka?
​Z całą pewnością każdy z mężczyzn ma coś, co wyróżnia go jako kochanka - swoje zwyczaje, swoje preferencje. Jeśli jednak chcesz zaimponować mu w sypialni i zastanawiasz się, co mogłoby zrobić na nim wrażenie, mamy dla ciebie małą podpowiedź.

Strony