Najczęściej Komentowane

Na (nie)szczęście dostępne bez recepty! (1)
[…] Reklamy zachęcają: nie daj się bólowi, musisz być w formie! Zażyj tabletkę - chwila i po problemie. Najlepiej sięgnij po preparat w wersji forte, żeby nie czekać zbyt długo na efekt.
Jako nastolatek stracił nogę, a dziś nosi tytuł Mr Englnd 2017 (1)
Model Jack Eyers nie miał łatwego życia, a teraz ma szansę zostać Mr World. Wszedł do historii jako pierwsza osoba z niepełnosprawnością, której poszczęściło się na konkursie o tytuł Mistera Wielkiej Brytanii.
"Beyond Silence": Demi Lovato promuje dokument o chorobach psychicznych (1)
W środę (22 lutego) premierę miał dokument "Beyond Silence", którego producentką wykonawczą jest Demi Lovato. Dzięki filmowi wokalistka chce podnieść świadomość ludzi na temat chorób psychicznych.
Wykończy Nas Trująca Żywność! (1)
Zanim kupisz sprawdź kod kreskowy. Produkty wyprodukowane w Polsce zaczynają się od kodu kreskowego 590. Sprawy wyglądają coraz bardziej groźnie dla przyszłości i zdrowotności Narodu. Prędzej niż podatkami możemy zostać wykończeni trującą,
Maja Popielarska radzi - liście z trawnika grabić, a z rabat nie (1)
Sezon na syzyfowe prace, czyli jesienne grabienie liści w pełni. Jak przekonuje Maja Popielarska, liście z trawnika należy grabić, by się nie zniszczył i by zapobiec chorobom grzybowym. - Liście na rabatach trzeba zostawić - dodaje Popielarska.
Rozwój nie jedno ma imię. (0)
Czym dla nas jest rozwój? Większość z nas uważa, że to dążenie do wyższego szczebla duchowego, naukowego, zawodowego, mentalnego itp. Racja. Można jednak również rozwijać się polepszając soją codzienność.
Na ile na prawdę chroni nas witamina D i tran? (0)
Najnowsze, szeroko zakrojone badania wykazały, że ani witamina D, ani tran nie zapobiegają u zdrowych seniorów nowotworom, czy poważnym chorobom kardiologicznym w postaci udaru mózgowo- sercowego. Nie zapobiegają też śmierci w wyniku chorób serca.
Lakier do paznokci, wino, szampon. Wszystko to ma w swoim składzie materiał pochodzenia zwierzęcego (0)
Kuchnia wegetariańska i wegańska są ciągle modne. Ale następujące produkty są przykładem na to, że nie możemy być pewni, czy faktycznie na co dzień nie krzywdzimy zwierząt.
Dni coraz krótsze, a noce chłodniejsze: Jak pokonać jesienną depresję? (0)
Nadeszła jesień. To nic niezwykłego, że ludzie czują się tak, jakby brakowało im energii. Lekarze już dawno zauważyli wzrost liczby problemów zdrowotnych w okresie jesienno- zimowym : spadek formy fizycznej i energii umysłowej, depresję i niepokój.
Porzucenie kokonu, czyli wyjście ze strefy komfortu (0)
Twoje dni są pełne rutyny? Czujesz, że się nie rozwijasz? To znak, że prawdopodobnie ugrzęzłeś w strefie komfortu. Aby udoskonalić się w jakiejś dziedzinie życia, musisz poświęcić trochę komfortu.
Mężczyźni powinni mieć dzieci jeszcze przed 35 rokiem życia (0)
Mężczyźni powinni zostawać ojcami jeszcze przed 35 rokiem życia. Tylko w ten sposób ochronią swoje potomstwo przed potencjalnymi komplikacjami zdrowotnymi. Badanie, które przeanalizowało stan zdrowia 40 mln dzieci wykazało, że na większe ryzyko
Czekolada wydłuża życie, ale tylko w określonym połączeniu (0)
Wyniki ostatnich badań są jednoznaczne: jedzenie czekolady, picie kawy i herbaty razem z cynkiem wydłuża życie.
Obiektywnie o (weganizm) (0)
Weganizm powoli przestaje być sposobem życia, sprawą osobistą, a staje się trendem. Z powodu zdobywanej popularności jest też tematem wzbudzającym wiele kontrowersji. Czy weganizm naprawdę nas uratuje?
Woda - dodatkowa energia na każdy dzień (0)
Człowiek jest stworzeniem o nieograniczonych możliwościach i ogromnej sile, mającym wszystko, co potrzebne do samoleczenia, które może zmieniać okoliczności i po mistrzowsku zbierać swój bagaż doświadczeń.
Jak to przeczytacie, już nigdy nie skorzystacie z suszarki do rąk (0)
Suszarki do rąk powstały po to, by chronić środowisko naturalne (dzięki nim zużywa się dużo mniej papierowych serwetek) i by można było powstrzymać rozprzestrzenianie się bakterii w toaletach publicznych.
NATURALNE ROZRZEDZANIE KRWI (0)
Niektóre pokarmy robią to równie dobrze jak leki.
Od ziarenka do tabliczki czekolady” (0)
Ziarna z przemysłowych odmian kakao najpierw praży się w temperaturze 110 - 140oC przez 20 - 35 minut, co pozwala na wydobycie aromatu czekoladowego oraz obniżenie zawartości wody do 2%
Sekswizja (0)
Pisanie o seksie nie należy do zadań łatwych, a już na pewno – przyjemnych. Na pewno przyjemniej jest uprawiać seks niż o nim myśleć czy mówić. Sądzić należy jednak, że trzeba. Każdy musi zająć swoje dobrze przemyślane stanowisko.
Historia pewnej herbaty (0)
Za niemal każdym wielkim odkryciem stoi jakaś ciekawa historia. Jesteśmy pewni, że nigdy nie przyszło wam do głowy zapytać, co skłoniło ludzi do wymyślenia mrożonej herbaty?! Żeby dojść do tej historii,
NIEBEZPIECZNE DARY LASU (0)
Podczas wakacji chętnie sięgamy po jagody czy borówki. Niestety, spożywanie owoców prosto z krzaka może nieść ze sobą poważne ryzyko. Wszystko przez groźne pasożyty.

Strony