Najczęściej Komentowane

Na (nie)szczęście dostępne bez recepty! (1)
[…] Reklamy zachęcają: nie daj się bólowi, musisz być w formie! Zażyj tabletkę - chwila i po problemie. Najlepiej sięgnij po preparat w wersji forte, żeby nie czekać zbyt długo na efekt.
"Beyond Silence": Demi Lovato promuje dokument o chorobach psychicznych (1)
W środę (22 lutego) premierę miał dokument "Beyond Silence", którego producentką wykonawczą jest Demi Lovato. Dzięki filmowi wokalistka chce podnieść świadomość ludzi na temat chorób psychicznych.
Maja Popielarska radzi - liście z trawnika grabić, a z rabat nie (1)
Sezon na syzyfowe prace, czyli jesienne grabienie liści w pełni. Jak przekonuje Maja Popielarska, liście z trawnika należy grabić, by się nie zniszczył i by zapobiec chorobom grzybowym. - Liście na rabatach trzeba zostawić - dodaje Popielarska.
Od ziarenka do tabliczki czekolady” (0)
Ziarna z przemysłowych odmian kakao najpierw praży się w temperaturze 110 - 140oC przez 20 - 35 minut, co pozwala na wydobycie aromatu czekoladowego oraz obniżenie zawartości wody do 2%
Sekswizja (0)
Pisanie o seksie nie należy do zadań łatwych, a już na pewno – przyjemnych. Na pewno przyjemniej jest uprawiać seks niż o nim myśleć czy mówić. Sądzić należy jednak, że trzeba. Każdy musi zająć swoje dobrze przemyślane stanowisko.
Historia pewnej herbaty (0)
Za niemal każdym wielkim odkryciem stoi jakaś ciekawa historia. Jesteśmy pewni, że nigdy nie przyszło wam do głowy zapytać, co skłoniło ludzi do wymyślenia mrożonej herbaty?! Żeby dojść do tej historii,
NIEBEZPIECZNE DARY LASU (0)
Podczas wakacji chętnie sięgamy po jagody czy borówki. Niestety, spożywanie owoców prosto z krzaka może nieść ze sobą poważne ryzyko. Wszystko przez groźne pasożyty.
Żonaty mężczyzna i... ja. Dlaczego mężczyźni zdradzają? (0)
Dochodzi do nich regularnie, ale nie mówi się o tym głośno, ponieważ jest to temat taboo. Romanse z żonatymi mężczyznami są z założenia bardzo ryzykowne. Być może to właśnie element ryzyka jest tym, co najbardziej pociąga ludzi romansujących ze sobą.
Zdrowe jedzenie nie musi być ugotowane (0)
Temperatura tego, co jesz i pijesz, jest ważniejsza, niż sądzisz. Sprawdź i zmień nawyki!
Najtańszy kosztuje 5.000 euro. Dlaczego Rolex jest taki drogi? (0)
Rolexy to najbardziej pożądane zegarki na świecie. W ubiegłym roku model vintage Rolex Daytona, który należał do hollywoodzkiego aktora Paula Newmana, sprzedany został na aukcji za 17,8 mln dolarów.
Cieszcie się piwosze! Umiarkowana konsumpcja piwa przedłuża życie (0)
Piwo jest, najprawdopodobniej, napojem alkoholowym z najdłuższym stażem w historii ludzkości. Najnowsze badania poświadczają pozytywny wpływ jednego piwa dziennie na krążenie, ciśnienie, poziom cholesterolu i ukrwienie.
Zadziwiające, co by się stało, gdybyśmy jedli wyłącznie mięso (0)
Z roku na rok coraz więcej osób rezygnuje z mięsa i produktów mięsnych, a menu w wegetariańskich i wegańskich restauracjach jest coraz bardziej interesujące
Pożyczacie słuchawek innym? Ryzykujecie infekcje, ale też pewną chorobę (0)
Od martwych komórek do woskowiny i bakterii – wszystko to może znajdować się na słuchawkach, z których co dziennie korzystacie. Dlatego bardzo ważne jest, żeby je systematycznie czyścić.
Chcecie się wytatuować? Obowiązkowo przeczytajcie poniższy tekst, żebyście nie żałowali (0)
Tatuaże to dzisiaj codzienność i niemal co druga osoba jest wytatuowana. Oprócz wzoru, miejsca i wielkości rysunku rzadko interesuje nas, co dzieje się z ciałem podczas pierwszego wkłucia i parę lat później.
Popcorn. Czy jest zdrowy i czy w ogóle należy go jeść? (0)
Mało jest takich, którzy oglądając ulubiony film nie jedzą prażonej kukurydzy. A gdy idziemy do kina, zanim rozpocznie się film, zjadamy połowę wielkiej torby popcornu.
Włosi upiekli pizzę przedłużającą życie (0)
Włoscy naukowcy i kucharze są zdania, że stworzyli pizzę, która może ustrzec przed różnymi chorobami. Pizza "Pascalina", którą wymyślili naukowcy z Neapolu nazywana jest „pizzą przedłużającą życie”
Ostrożnie z portalami randkowymi. Jeśli szukacie partnera przez internet, możecie popaść w depresję (0)
Szukanie przez internet należy do stosunkowo prostych i popularnych sposobów poznawania osób, z którymi chciałoby się zawrzeć znajomość. Zdecydowanym ruchem myszki, w ciągu 24 godzin, możecie umówić spotkanie i poznać kogoś, kto wam się podoba.
Podajecie dzieciom na śniadanie sok pomarańczowy? Oto, dlaczego powinniście z tym skończyć (0)
Rodzice powinni zaprzestać podawania dzieciom na śniadanie soków owocowych, bo w ten sposób w przyszłości zwiększają ich „szansę” na otyłość. Jak donosi Daily Mail, dzieci, które piły szklankę soku owocowego na śniadanie ważyły więcej porównaniu z
Szwedzi wyprodukowali piwo z wody pochodzącej z kanalizacji (0)
Stara prawda mówiąca, że za dobry smak piwa odpowiada jakość wody wykorzystywanej do jego produkcji, po najnowszych informacjach ze Szwecji sama może wpaść do wody. Bo Szwedzi zrobili piwo na bazie wody pochodzącej z kanalizacji, które smakuje jak
Wypada, czy nie wypada? Topless już od dawna nie jest zarezerwowany na plażę. (0)
Plaże adriatyckie były kiedyś europejskim synonimem tolerancji w stosunku do wczasowiczów lubiących odpoczywać nad wodą bez ubrania. Otwarty w 1961 roku słynny chorwacki kamping Koversada niedaleko Vrsaru,

Strony