Najczęściej Komentowane

Sztuczka warta złota. Jeden punkt na uchu może złagodzić stres (0)
W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej korzystają z alternatywnych metod leczenia, by poradzić sobie z wyzwaniami dnia powszedniego. Tradycyjna medycyna chińska wykorzystuje nieagresywną metodę stymulacji określonych punktów na ciele,
Chcecie sprawdzić, czy w waszym domu ’mieszka’ zła energia ? Pomoże wam szklanka z wodą (0)
Każdy, kto wchodzi do waszego domu wnosi określony rodzaj energii, która może być pozytywna albo negatywna. Jest wiele sposobów, dzięki którym możecie sprawdzić, czy wasz dom wypełniony jest złą energią.
Nietolerancja: a jeżeli to nie wina glutenu? (0)
Najnowsze badania pokazały, że to nie gluten jest źródłem nietolerancji, ale fruktany. Co to jest i gdzie możemy to znaleźć? Już wam tłumaczymy. We Francji, jedynie 1% populacji jest oficjalnie dotknięty chorobą trzewną, autoimmunologiczne zaburzenie
Technologie dotyczące pupci malucha: Specjalny czujnik wysyła alarm, gdy pieluszka jest pełna (0)
Kiedy należy przewinąć dziecko, rodzice wkrótce dowiedzą się nie tylko poprzez węch czy dotyk. Za pomocą nowej technologii z Japonii zostanie wysłany alarm, jak tylko pieluszka będzie pełna.
Te trufle sprzedane zostały za cenę, za którą można kupić mieszkanie w centrum Belgradu. (0)
Parę białych trufli ważących razem około 850 gram sprzedanych zostało w Albie na północy Włoch za cenę przyprawiającą o zawrót głowy - 75.000 euro. Trufle kupił przez telefon satelitarny klient z Hongkongu.
Nangka - owoc, który może rozwiązać problem głodu na świecie (0)
Ogromne owoce w smaku mogą czasami skojarzyć się z wieprzowiną. To nie żart - południowa i południowo-wschodnia Azja kryją wyjątkowo okazały owoc, który przyciągnął uwagę naukowców.
Nie musimy jeść pięciu posiłków dziennie, śniadań i rezygnować z kawy! (0)
Ile diet już w swoim życiu wypróbowałaś? Być może dziesiątki. Możliwe, że pomoc doradcy żywieniowego również na nic się nie zdała. Pewnie dlatego, że zmuszał Cię do jedzenia pięciu posiłków dziennie.
Ta woda jest tak czysta, że może zabić (0)
Naukowcy z Uniwersytetu w Kalifornii krótko i efektywnie opisali, dlaczego nigdy nie powinniśmy pić wody, o której wiadomo, że nie nadaje się do picia. W tym konkretnym przypadku chodzi o „ultra czystą wodę”,
Pięć uzależnień bardziej niebezpiecznych niż palenie (0)
Według brytyjskich naukowców, świadomość szkodliwości palenia jest na świecie coraz większa, ale współczesne czasy charakteryzują się szeregiem innych zachowań, które stopniowo wypierają palenie ze szczytu „zabójczej listy”.
Brak snu to dodatkowe kilogramy! (0)
Jeśli nie spaliście całą noc lub spaliście źle, następnego dnia rano będziecie senni. Gdy organizm dostatecznie nie wypocznie, pojawia się chęć na węglowodany. Dzieje się tak dlatego, że trzeba podnieść spadającą energię.
Aktualne badania pokazują, że mężczyźni, którzy sprzątają, wcześniej umierają. (0)
Sprzątanie jest dla mężczyzn bardziej niebezpieczne niż dla kobiet- to rezultat aktualnych badań pracownika naukowego z Brukseli- Pani Laury van den Boore.
Pięć niewiarygodnych rzeczy, które dzieją się w waszym organizmie, gdy pijecie tylko wodę (0)
Istnieje bardzo prosty sposób, by poprawić jakość życia, a przy tym zaoszczędzić : trzeba zastąpić wodą wszystkie napoje, które zazwyczaj spożywacie. Może to nie brzmi zachęcająco, ale takie rozwiązanie będzie mieć bardzo pozytywny wpływ na wasze
Oni mają wyjątkowy ’toaletowy’ humor! Najbardziej szalone konstrukcje toalet (0)
• Speszeni klienci podzieli się zdjęciami najdziwniejszych toalet. • Jeśli boicie się wysokości, musicie unikać szklanych łazienkowych podłóg „zawieszonych w otchłani”.
"Nasi przodkowie uprawiali seks z nieznanym gatunkiem” (0)
Homo sapiens jest tylko jednym z wielu znanych nam gatunków podrodziny hominina [Hominina – podplemię ssaków naczelnych z rodziny człowiekowatych, od tłum., za Wikipedią], do której należy człowiek współczesny oraz jego przodkowie.
Forbes : Michael Jackson najbogatszy wśród gwiazd, których już nie ma. (0)
Roczne przychody Jacksona wynosiły 75 mln $ ; Elvis Presley na miejscu czwartym, a Bob Marley na piątym. Amerykański piosenkarz Michael Jackson, który odszedł przed ośmioma laty, znalazł się po raz piąty na pierwszym miejscu listy najbogatszych
Wino musujące Prosecco jest szkodliwe dla zdrowia (0)
Powszechnie wiadomo, że upijanie się jest złe. Co dotąd było mniej znane, to fakt, że alkohol w znacznym stopniu może naruszyć szkliwo zębów. Jest to wniosek chociażby angielskich dentystów,
Chorwacka piosenkarka Andja Marić odrzuciła medycynę konwencjonalną (0)
Wszechstronnie uzdolniona piosenkarka Andja Marić opowiedziała w wywiadzie dla niemieckiej stacji telewizyjnej Deutsche Welle o tym, jak zdołała z pomocą niekonwencjonalnych metod leczenia złagodzić objawy stwardnienia rozsianego,
Ci, którzy chodzą do toalety z telefonami komórkowymi zaraz przestaną. A oto, dlaczego (0)
Przyznajcie, że chociaż raz w życiu usiedliście na sedes zaglądając w tym czasie do swojej komórki. Według niektórych ankiet, 92% ludzi przegląda w toalecie sieci społecznościowe, a 30% krócej lub dłużej rozmawia.
Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolnosc drugiego człowieka" (0)
W dyskusji na temat aborcji trudno oprzeć się wrażeniu, że retoryka prolife zastępuje argumenty merytoryczne teologicznym. Obrońcy życia na zasadzie"techniki zdartej płyty" powtarzą hasła o jego powszechności i naturalności.
Japonia : na Halloween można dostać specjalne pakiety lunchowe, a w nich czaszki i oczy (0)
• Japońscy użytkownicy Twittera podzielili się zdjęciami swoich pakietów lunchowych • Najbardziej wymyślne zawierają przerażające dynie i wykrzywione czaszki • Grupa kreatywnych kucharzy stworzyła nawet odcięte palce z jadalną krwią

Strony