Najczęściej Komentowane

Na (nie)szczęście dostępne bez recepty! (1)
[…] Reklamy zachęcają: nie daj się bólowi, musisz być w formie! Zażyj tabletkę - chwila i po problemie. Najlepiej sięgnij po preparat w wersji forte, żeby nie czekać zbyt długo na efekt.
Pijemy ja często, ale czy wiemy jakim jest błogosławieństwem? (0)
Picie gazowanej wody może być dla organizmu zbawienne. Może pomóc w trawieniu, a także zapobiegać tworzeniu się kamieni żółciowych i nerkowych.
Chusteczki nawilżające już wkrótce mogą zostać wycofane ze sprzedaży,a wszystko przez złe nawyki (0)
Chusteczki nawilżające, higieniczne, do demakijażu, do mycia brudnych rąk i innych części ciała, dla dorosłych i niemowląt, mogą już wkrótce zostać "wymyte" z rynku.
Regularne jedzenie fast food związane z problemami z płodnością u kobiet (0)
Kobiety, które regularnie jedzą fast foody a nie wystarczającą ilości owoców, z większym prawdopodobieństwem będą miały trudności z zajściem w ciążę, sugeruje badanie.
Przy tej ilości stosowanych pestycydów w 2025 roku co drugie dziecko będzie miało autyzm (0)
„Jesteś tym, co jesz” – to stwierdzenie w dzisiejszych czasach nabiera nowego wydźwięku. Jako świadomi konsumenci nie w pełni ufamy producentom żywności, zapoznajemy się szczegółowo z etykietami,
Kawa lepsza od herbaty, czerwonego wina i kakao! (0)
Nimi zaczynamy albo kończymy dzień i doskonale wiemy, że kawa i herbata pomagają nam się rozbudzić, rozruszać albo zrelaksować. Ale, czy wiecie, że nasze ulubione napoje są bogate w antyoksydanty?
Wygląda jak smaczny, soczysty burger, ale nie tkniecie go, kiedy usłyszycie z czego jest zrobiony (0)
Pewien supermarket w niemieckim Aachen wprowadził do sprzedaży burgery, w których mięso na pierwszy rzut oka wyglądało na wołowe. Ale tylko wyglądało, bo tak naprawdę zrobione było z hodowanych w Holandii larw chrząszcza.
Dlaczego dzieci należy od najmłodszych lat uczyć śpiewu i gry na instrumencie? (0)
Zdaniem naukowców muzyka i śpiew przyspieszają u dzieci rozwój różnych funkcji mózgu i pomagają w walce z depresją. Badania przeprowadzone przez Uniwersytet Południowej Kalifornii potwierdzają, że umiejętności muzyczne przyspieszają rozwój mózgu
Dziecko w dojrzałym wieku? (0)
Sposób w jaki żyjemy, czekanie na właściwego partnera, kariera.... sprawiają, że ciąża, a tym samym rodzicielstwo coraz częściej schodzą na dalszy plan. Na pytanie, czy nie za późno na rodzicielstwo w wieku lat 40, odpowiadamy- nie!
Znacie tę bajeczkę, że szklaneczka wina dziennie to samo zdrowie? (0)
Jak donosi BBC, szeroko zakrojone badanie przeprowadzone ostatnio przez Cambridge University wykazało, że już jeden drink dziennie może nam skrócić życie.
Dobroczynność mniszka lekarskiego (0)
W tradycyjnej medycynie ludowej korzeń mniszka lekarskiego stosowano w celu stymulowania pracy wątroby oraz jako pomoc przy rozkładzie tłuszczu podczas trawienia i wsparcie procesów wydalania odpadów.
NAJSEKSOWNIEJSZE JĘZYKI świata. Gdy mówią Francuzi, wszystkich przechodzą ciarki. (0)
Platforma pomagająca w nauce języków obcych Babbel przeprowadziła niedawno badania na temat najseksowniejszego języka na świecie. Dla Serbów i ich sąsiadów wyniki są rozczarowujące. W grupie języków słowiańskich najwyższe miejsce (ósme) zajął język
Po internecie krąży dziwne wideo. Będziecie zszokowani tym, co dziś wyprawiają nastolatki. (0)
Kiedy korzystanie z prezerwatywy jest złym pomysłem ? Gdy próbujecie wciągnąć ją do nosa i wyjąć przez usta. Jeśli pytacie kto i po co by to robił, najprawdopodobniej nie słyszeliście o próbie „wciągania prezerwatywy” .
Wzrost spożycia antybiotyków zagraża ludzkiemu zdrowiu. (0)
Spożycie antybiotyków na świecie ciągle rośnie, zwłaszcza w krajach bardzo biednych i biednych. Naukowcy ostrzegają, że spożycie antybiotyków na świecie wzrosło w latach 2000- 2015
Podczas każdego posiłku zjadamy nawet 100 cząsteczek plastiku. Zdziwicie się w jaki sposób. (0)
Może i korzystacie z talerzy porcelanowych, ale jak pokazują wyniki ostatnich badań przeprowadzonych przez Edinburgh University, wasze jedzenie i tak jest pełne plastiku. Nie raz z głównym posiłkiem połykamy ponad 100 cząsteczek plastiku.
Zawsze i wszędzie- herbata. (0)
’Moment przyjemności jest wiecznością, a filiżanka herbaty filiżanką ludzkości’, napisał Kakuzo Okakura w swojej znakomitej Książce o herbacie. O prawdziwości tego powiedzenia jesteśmy przekonani, ale, jak często cieszymy się herbatą i czy wiemy,
Nadchodzi kontracepcja dla mężczyzn i wcale nie jesteśmy pewni czy będą tym zachwyceni (0)
Naukowcy z Monash University w Melbourne pracują nad pigułką dla mężczyzn, która zapobiegnie wytryskowi spermy w czasie stosunku seksualnego.
Ta znana witamina D… (0)
Co z tą witaminą D? Co chwilę słyszymy naukowe nowinki na temat wspaniałych właściwości witaminy D. Lekarze, dietetycy polecają swoim pacjentom przyjmowanie witaminy D w okresie jesienno
Ujawniono opinie legendarnego aktora między innymi o Danielu Olbrychskim (0)
Andrzej Łapicki jeszcze za życia mówił, że "zza grobu chce przypieprzyć wszystkim dziennikami". Jego życzenia zrealizowała właśnie córka Zuzanna, która wydała dzienniki ojca pod wymownym tytułem "Jutro będzie zemsta"
Tego na pewno o lego nie wiecie (0)
Wy też bawiliście się klockami „Lego”? Poznajcie sześć ciekawych rzeczy o tej popularnej zabawce. 1. Nazwa "Lego" złożona jest z dwóch duńskich słów Założyciel firmy Ole Kirk Christiansen

Strony