Najczęściej Komentowane

Maja Popielarska radzi - liście z trawnika grabić, a z rabat nie (5)
Sezon na syzyfowe prace, czyli jesienne grabienie liści w pełni. Jak przekonuje Maja Popielarska, liście z trawnika należy grabić, by się nie zniszczył i by zapobiec chorobom grzybowym. - Liście na rabatach trzeba zostawić - dodaje Popielarska.
Na (nie)szczęście dostępne bez recepty! (1)
[…] Reklamy zachęcają: nie daj się bólowi, musisz być w formie! Zażyj tabletkę - chwila i po problemie. Najlepiej sięgnij po preparat w wersji forte, żeby nie czekać zbyt długo na efekt.
Jako nastolatek stracił nogę, a dziś nosi tytuł Mr Englnd 2017 (1)
Model Jack Eyers nie miał łatwego życia, a teraz ma szansę zostać Mr World. Wszedł do historii jako pierwsza osoba z niepełnosprawnością, której poszczęściło się na konkursie o tytuł Mistera Wielkiej Brytanii.
"Beyond Silence": Demi Lovato promuje dokument o chorobach psychicznych (1)
W środę (22 lutego) premierę miał dokument "Beyond Silence", którego producentką wykonawczą jest Demi Lovato. Dzięki filmowi wokalistka chce podnieść świadomość ludzi na temat chorób psychicznych.
Wykończy Nas Trująca Żywność! (1)
Zanim kupisz sprawdź kod kreskowy. Produkty wyprodukowane w Polsce zaczynają się od kodu kreskowego 590. Sprawy wyglądają coraz bardziej groźnie dla przyszłości i zdrowotności Narodu. Prędzej niż podatkami możemy zostać wykończeni trującą,
Penis - czego o nim nie wiecie? (0)
Lepszy dłuższy czy grubszy? Czy regularny seks może zwiększyć jego rozmiar? Czy większy penis to wyższa płodność? Oto 14 ciekawych faktów na temat męskiego przyrodzenia. Warto to wiedzieć!
Jako pierwsza ma odwagę mówić o tym, co w jej kraju jest tematem tabu (0)
Przełamując kulturowe tabu, Fatima Al-Madany przeprowadziła pierwsze w Palestynie badania dotyczące ciąż pozamałżeńskich. Rozmawiałam z nią nie tylko o wynikach badań, lecz także o tym, dlaczego nikt wcześniej nie podjął tego tematu.
Eryk Lubos. Menel czy amant? (0)
Wyspecjalizował się w rolach twardzieli, alkoholików i brutali. Ale ta łatka zaczęła mu doskwierać. Bo mimo dyskusynej urody, jest równie wiarygodny w roli mordercy, co gorącego kochanka.
Coco Chanel, czyli wielka mała czarna (0)
Ikona paryskiej mody, Coco Chanel, zmarła 40 lat temu. Pozostała po niej "mała czarna", sznury pereł, fryzura na pazia, zapach Chanel No. 5 i wciąż żywa legenda. Coco Chanel nie miała łatwego życia, mimo to osiągnęła ogromny sukces.
Dorota Rabczewska - Stępień. Dziecko? Nie wykluczam (0)
O życiowych rewolucjach, bolesnej stracie i śmiałych życiowych planach, w których Doda rozważa bycie mamą!
Małgorzata Foremniak świętuje 52. urodziny (0)
We wtorek - 8 stycznia - na urodzinowym torcie Małgorzaty Foremniak, czyli Olgi Krajno z "W rytmie serca", zapłoną 52 świeczki. - Kompletnie nie mam problemu z wiekiem
Magdalena Cielecka. Świat u stóp (0)
Jest na fali! Gra w świetnym serialu, mrocznym obrazie kinowym i amerykańskiej produkcji u boku gwiazd. Czy w życiu prywatnym wiedzie jej się równie dobrze?
NIE ŻYJE ANNALISE BRAAKENSIEK (0)
W Sydney zmarła Annalise Braakensiek. Australijską modelkę policja znalazła w mieszkaniu. Według wstępnych analiz celebrytka mogła nie żyć od kilku dni. Śledczy badają przyczynę zgonu.
„Leśne kąpiele-japoński sposób na walkę ze stresem” (0)
Wielu z nas skarży się na stres,który jest wszechobecny i trudny do zlekceważenia.Jak z nim walczyć?Ostatnimi czasy w krajach rozwiniętych wykorzystuje się do tego „leśne kąpiele”.Ta metoda walki ze stresem i depresją przyszła do nas z Japonii,gdzie
KWIATY, KTÓRE KWITNĄ ZIMĄ (0)
Sprawdź, które kwiaty kwitną o tej porze roku i jak je pielęgnować?
Samotne święta kochanki (0)
Zadzwonił do mnie dzień po Bożym Narodzeniu i powiedział: „W końcu się wyrwałem z tego rodzinnego piekła. Masz jeszcze ten czerwony komplecik? Bo będę zaraz u ciebie”. Chciałam, ale nie potrafiłam go odrzucić. Przyjechał z kwiatami i winem
Liście laurowe – czego o nich nie wiesz? (0)
Wzbogacasz nimi smak zup, mięs i sosów. Ale potrafią znacznie więcej! Pomogą ci zasnąć, uśmierzą ból stawów i sprawią, twoje włosy będą błyszczeć.
PIGUŁKI SZCZĘŚCIA? (0)
Chorzy często obawiają się stosowania antydepresantów z powodu negatywnych opinii na ich temat. Co jest prawdą, a co mitem? Pytamy psychiatrę, dr. Sławomira Murawca.
Wybory Miss Universe 2018! Znamy wyniki (0)
Najpiękniejszą kobietą wszechświata została reprezentantka Filipin Catriona Gray. Które miejsce zajęła znana z telewizyjnych programów Polka?
Ku etycznej modzie. Chanel rezygnuje z naturalnych futer i skór egzotycznych zwierząt (0)
Marka Chanel rezygnuje z naturalnych futer i skór z egzotycznych zwierząt. Francuski dom mody skłania się ku świadomej i etycznej modzie, tym bardziej że naturalne futra nie są już synonimem luksusu.

Strony